ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Відгуки

Ім'я:* E-mail: 
 Повідомлення:*   Адреса електронної пошти. Приклад: [mail]ваша@пошта[/mail] Виділення фрази. Приклад: [b]Важливо[/b]   :)-посмішка:(-смуток;)-підморгувати@--нагорода,поздоровлення@!-у захваті
Код:*    
* - поля, обов'язкові для заповнення.
** - Додержуйтесь Правил поведінки на ресурсі. Будьте ввічливі, інформативні та не переходьте на особистості. Коментарі, що не відповідають Правилам, будуть видалені!
*** - Ваше повідомлення буде опубліковано після модерації.

№ 14. Наталя  Пошта: natali_tt@ukr.net 25.01.22, 11:45

Доброго ранку.Олено Федорівно, дякую Вам велике за все-за екскурсію по м.Чернігів! Всім дуже все сподобалося. Ресторан - супер (харчування, обслуговування). Водії - молодці. Погода трішки підвела, але це не вплинуло на загальний настрій. Велике - велике Вам спасибі. За такий короткий час змогли організувати і догодити вибагливим клієнтам.


№ 13. Катерина  Пошта: katerynashkola7@ukr.net 4.10.21, 18:09

Хочу подякувати ТА "БУТІК ПОДОРОЖЕЙ "за тур в Закарпаття.
Ми вже скрізь об'їздили, але в такому турі ще не були.Все професійно, продумано до мелочей.Ніде не запізнювалися,приїзджали на свій запланований час.Куди не звертались один і тей самий маршрут. А у Вас вони особливі, дуже цікаві.Ви Молодці. ДЯКУЄМО.Ми тільки з Вами. Нам дуже сподобалось.


№ 12. Наталя  Пошта: natilia.kot@gmail.com 27.08.21, 17:06

Не можу не написати відгук, емоції просто переповнюють. Дякую за гарний відпочинок та комфортний автобус. Скільки подорожували, ще не їздили з таким комфортом. Автобус супер, всю дорогу працює кондиціонер, а саме головне є де діти НОГИ! Приїхали ціленаправлено на базу,( раніше їздили з другими турагенствами до 11 год розвозили людей по базах). База Адмірал супер. МИ тільки з Вами та назавжди. До слідуючого року.


№ 11. Олег  Пошта: danizt777@gmail.com 21.02.21, 9:31

Ездили организацией на экскурсию в Карпаты. Было очень круто. Отель супер,питание-шведский стол.Вроде побывали в Турции.Всё очень понравилось, остались довольными! Что только стоит посмотреть "Вечорниці в колибі опришків" это улет.Это тур-агенство заслуживает уважения и внимания. Если ехать то только с "Бутик Путешествий". мои рекомендации - не пожалете !


Повідомлень: 14
© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz