ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Туры по Украине (1 день). Экскурсии.

Информация о списке документов, необходимых для получения разрешения на перевозку детей.

"Гостинно просить серце України - Черкаський край  ” - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Кам’яні сліди на Черкащині лікують і приносять удачуАКВАПАРК + КИЇВ - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентствоНеподалік Києва, розташовані оранжереї тропічних рослин, які всі звикли називати банановою оранжереєю.


Один з цікавих екскурсійних турів в Батурін


Парк Київської Русі (с.Копачів Обухівського р-ну) Центр культури та історії Древньої Русі


Буки - типове українське село, не бідне і не багате. Розкинулося уздовж невеликої річечки Ростовіци. З її крутого правого берега відкривається панорама, що викликає асоціації з кінофільмами про сите життя фермерів на Заході


Васильків - Жемчужина Фастівщини - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Незвичайно мальовничі місця оточують Київ!
Національний історико-культурний заповідник "Гетьманская столиця"-Батурин


Дельфінарій "НЕМО" + музеї - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Культурно-оздоровчий комплекс Немо у Києві - один з декількох, що працюють у самих великих містах УкраїниУнікальний світло-музичний фонтан, який за технічними характеристиками можна порівняти лише з найвідомішим у світі фонтаном в Дубаї.Екскурсія до Вінницького фонтану  «Rоchen» - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентствоУнікальний історико-культурний комплекс „Замок Радомисль” запрошує на екскурсію!


Існує легенда за якою в 1911 році двом жінкам у вогняному сяєві з'явилася ікона Пресвятої Богородиці, жінки спробували узяти її, але вона опекла їх своїм сяєвом, а на місці де вона лежала забило джерело з киплячою водою. З тих пір це місце стали називати Урочище Кип'яче.


Знайомство з Національним історико-культурним заповідником "Качанівка" на Чернігівщині може бути не тільки змістовно-пізнавальним, а й в усіх відношеннях приємним - якщо затриматися там на кілька днів.


Кожний свідомий громадянин нашої держави України мріє відвідати Верховну Раду України – єдиний орган законодавчої влади.


Кам'янець-Подільський – одне із самих незвичайних міст України. Уважається, що він був заснований біля двох тисяч років тому.


Кам*янець-Подільський+Хотин+Бакота - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Кам'янець-Подільський є одним з найкрасивіших міст України.Краса врятує світ ... - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Біла Церква + Буки Парк «Олександрія» вражає гармонійним поєднанням творінь природи і рук людських.Дендрологічний парк "Олександрія" розташований у місті Біла Церква у Київській області.


дендрологічний парк “Тростянець”, Густинський монастир та Сокиринський палацово-парковий комплекс.включає ознайомлення з історією Качанівки, огляд парку (альтанка М.І. Глінки, човнова пристань, «романтичні» руїни, ландшафтний район «Пуста криниця», дуб М. Гоголя, шевченківські місця, господарський двір та Георгіївська церква)


Оранжерея  банановых  пальм - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Хотите побывать в настоящем тропическом лесу, не уезжая из Украины? Увидеть, как растут бананы, апельсины? Тогда добро пожаловать на экскурсию. Здесь Вам дадут попробовать экзотические фрукты и даже предложат саженцы.Памяті Великого Кобзаря ! - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Канів-Переяслав-ХмельницькийКанів-Переяслав-Хмельницький


історико-меморіальний заповідник „Поле Берестецької битви”, пов'язаного з легендарною битвою війська Богдана Хмельницького ...


Ви відвідували коли-небудь соляну печеру? Кажуть, там просто казково, та ще і дуже корисно!


Полтава-Опішня-Диканька - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Неможливо уявити собі Полтаву без Н.В. Гоголя, його знаменитою Диканьки, церкви Троїцкої і Миколайвської з фамільним склепом князів Кочубєєв, Гогольово, де розташований родовий маєток Гоголей-Яновських, Миргорода і, звичайно ж, Великих Сорочинець...Престиж-тур " Олімпійський" - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Олімпійський дворик осяє Вас світлом прозорого даху і дасть відмінний заряд для початку екскурсіїОлімпійський дворик осяє Вас світлом прозорого даху і дасть відмінний заряд для початку екскурсії.


Ржищів-Трахтемирів-Трипілля - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Мальовниче містечко-пристань на правому березі Дніпра, відомий археологічними знахідками, пов'язаними з трипільською культурою(скульптурний парк трипільського періоду в центрі)...До Вашої уваги тур для паломників, а також для тих, хто любить відвідувати святі місця.


Сокиринці- Тростянець — Качанівка - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

англійський ландшафтний парк з озерами, парковими спорудами, скульптурами і прекрасним в минулому палацом...Еко-комплекс "Долина страусів", найбільша в Україні страусина ферма: на території близько 20 гектарів мешкають більше 200 представників заморських птахів...


Все більшою популярністю в жителів міста, школярів та наших гостей користуються екскурсії по м. Рівне та Рівненщині. Адже нам є що сказати і показати не тільки про славну історію нашого краю (тут Вам і Берестецька битва, Острог , князі Острозькі, Любомирські, Радзівіли, Чорторійські, Марія Несвицька,Острозька академія...).


Умань - Парк " Софіївка" - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

„Якщо ви бажаєте мати дійсне уявлення про те, що зазвичай називають полями Єлисейськими, раєм земним, прийдіть до Софіївки та дивуйтесь творчому генію в ній.Ви потрапите в царство квітів, де вирощують квіти у власних квітникарських господарствах, оснащених найсучаснішим обладнанням.


Церковно-етнографічний к-с «Українське село» - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Село на нашій Україні – Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло… Т.Г.ШевченкоЗапрошуємо, вас поринути в історію козацтва, побувати в першій столиці гетьманської держави в місті Чигирин.


Святотроїцький храм, чудотворний образ Святої Одигітрії, музей партизанської Слави, музей Волинського лісу)


Етнографічний музей української культури просто неба. Відвідувачів музею зустрічає сім'я селян з хлібом і сіллю, одягнених в національні костюми

© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz