ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Мінськ—Хатинь-Б. Пуща-Несвіж

роооро

Брест. Путня екскурсія в мирський замок (зупинка на 30 хвилин, огляд замку без відвідин музею, чай/кава). Замок був побудований в XV-XVI вв. і належав одному з найвпливовіших родів Великого Князівства Литовського і Мови Посполитою - Радзівіллам, які залишили глибокий слід в культурній спадщині народу. Переїзд в Біловезьку Пущу. Обід. Екскурсія по Біловезькій пущі, занесеній в Список світової культурної і природної спадщини ЮНЕСЬКО.

Нині це - Національний парк, в якому поєднуються багатий рослинний світ і дивовижні ландшафти. Тут зростає найвища ялина Європи, тут мешкають потужні зубри, тут дивна різноманітність світу тварин. Безліч великих імен пов'язана з цими краями - від братів Тишкевічей і Тизенгаузов до Наполеона і Миколи II.

У Пущі Ви відвідаєте Музей природи, багата колекція експонатів якого представляє повну палітру флори і фауни Білорусі. Відвідини маєтку Діда Морозу - казкової садиби з з багаточисельними спорудами і сюрпризами. Резиденція розташована в глибині Біловезької пущі на галявині, де улаштовані годівниці для зубрів.

Тут побудовані особняки Діда Морозу і Снігуроньки, сховище дарунків Діда Морозу "Скарбниця", млин і чарівний колодязь. Дід Мороз вручить кожному дарунок. Відвідини вольєр з тваринами. Вільний час для фотографування і покупки сувенірів з дерева, глини, соломки. Переїзд до Бреста. По дорозі - огляд величною БАШНІ-ДОНЖОН висотою 14 метрів
...

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz