ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР: 10 Родзинок Закарпаття та долина нарцисів:.

 виїзди:08.05; 15.05; 22.05

1-й день:Приїзд у Закарпаття. (сніданок самостійно).

Зустріч з екскурсоводом.Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія)

Переїзд у дендропарк "Деренівська купіль".У мальовничому передгір’ї Карпат, серед чудових краєвидів урочища Деренівка народжується особлива цілюща вода, яка ще чотири століття тому прославила цю місцевість у Європі.

Аристократи і воєначальники, купці та митці приїздили в Деренівку, аби відвідати купальні та напитися життєдайної води, яка, за легендою, повертала не тільки здоров’я і силу, а й навіть молодість.

Сьогодні у Деренівській Купелі знову вирує життя – з’явилися готелі і ресторани, території SPA і активного відпочинку,а навколо – розкішний ботанічний сад та унікальний парк скульптур.

Дендропарк на території Деренівської Купелі, це витончений простір, який навесні буяє різноманітними квітами. У колекції дендропарку  – понад 5 тисяч сортів і видів насаджень з усього світу.

Квітковий пік починається у квітні, коли різними відтінками грає сакура (14 сортів). У цей період туристи їдуть милуватися сакурою в Ужгород. Запрошуємо Вас завітати в Деренівську Купіль, яка також вбирається у рожеве та насолодитись відпочинком. Уявіть прогулянку алеєю японської вишні, яка грає різними відтінками рожевого.           Тут же на території працює термальний басейн.Термальний SPA-комплекс «Срібні Терми» знаходиться на території санаторію «Деренівська купіль» .                                                                                                              

Для гостей термального курорту на території SPA-комплексу «Срібні Терми» розташовано напіввідкритий басейн із термальною лікувальною водою «Закарпатська 2». Гарячі джерела цілющої термальної води видобувають з глибини 640 м. та на поверхні охолоджують із +45 °С до +34 °С.                                                                           

Вміст мікроелементів: термальна вода на території курорту «Деренівська купіль» містить життєво необхідні елементи, серед яких — бор та кремній.Показання для застосування термальної води «Закарпатська 2»:                                      Цілюща термальна вода курорту «Деренівська купіль» позитивно впливає при захворюваннях та  ефективна за різними медичними показаннями, а саме:                                                                                                                    опорно-рухового аппарату, захворювань суглобів                                                                                                    серцево-судинної, дихальної, ендокринноı̈, травної, видільної систем, нирок. «Закарпатська 2» необхідна і для жіночого здоров’я — допомагає у лікуванні багатьох недуг, які можуть бути причиною безпліддя. Оскільки термальна вода з кремнієм, то вона не тільки оздоровлює, а й омолоджує шкіру і внутрішні системи. Кремній сповільнює старіння організму та звільняє організм від шлаків.

Переїзд до готелю. ВЕЧЕРЯ пізня.

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кіреші (огляд долини нарцисів) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіткатання на підйомнику.

Повернення додому.


 Вартість: 2100 грн (проїзд,прож,харчування)

© 2010-2021 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz