ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Святая праведная Анна,моли о нас ...


Святая праведная Анна,моли  о нас ... - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

2дні/1 ніч або 1 день

1-й день:
Приїзд у Вашківці. Мандруємо до монастиря.

 Є на околиці містечка Вашківці Вижницького району на Буковині (Чернівецька область) Свято-Аннинський монастир унікальне місце - Аннина гора. На ній височить Свято-Аннинський жіночий монастир, на вході котрого написано: «Святая праведная Анна, моли о нас». З давніх давен сюди сходяться на молитву православні люди. Багато з них по старовинній традиції долають шлях на гору навколішки, щоб вклонитися святині  (Підйом навколішки на стометрову висоту, після чого всі Ваші мрії здійсняться!).                                                                                                             

Монастир цікавий тим, що у нижньому храмі мучеників Маккавеїв є чудотворна ікона «Господь Вседержитель», до якої йдуть за зціленням. Зафіксовано чимало випадків чудесного сцілення від невиліковних хвороб після відвідування монастиря на Анниній горі. За словами насельниць, усім, хто приходить з вірою, Бог допомагає. Відгукується Вседержитель і тоді, коли треба розв’язати клубок мирських справ. Тут корисно побувати  у Свято-Аннинському  монастирі кожному. Бажаючі можуть замовити молитву на службі Божій за здоров’я, успішне заміжжя, мир та благополуччя рідних і близьких. Важливою частиною духовного зцілення є також відвідання священного джерела, омивання цілющою водою.

Переїзд у Чернівці.
Зустріч із екскурсоводом.

Обід у кафе (факультативно)

Екскурсія по м. Чернівці. Обзорна по Чернівцях. Чернівці - маленький Відень, де тротуари підмітали трояндами. Оглянемо  Театральну площу, будинок-корабель і турецькі квартали. Вулиця Кобилянської, або ж Панська – неповторний шарм гордовитої Австрії.  В Чернівцях є навіть свій Олімп. Шедевр Й. Главки – Резиденція митрополитів Буковини та Далмації, теперішній університет імені Юрія Федьковича.                                                           

послуги гіда - 350 грн


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz