ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

КУЛЕВЧЕ (Одеська обл. )

роооро

КУЛЕВЧЕ (Одеська обл.) - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзд кожну пятницю у 22:00 год, приїзд в Кулевче в суботу у 7:00 год.

Повернення додому у суботу на вечір.Прибуття в м.Житомир у неділю - у 7:00 год.

Свято-Миколаївський храм у Кулевче наповнений чудесами, про які нам розповідав батюшка Павло та парафіяни, при цьому не лише місцеві, а й ті що приїздять сюди здалеку. І ось перше чудо. Сталось воно 6 років тому назад з іконою, на якій зображені Святі Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Після однієї з недільних служб ікона почала мироточити.

Вірячи підходили, брали пальцем чудотворну рідину та мазали собі лоб. Невдовзі замироточив Голгофський хрест. Спочатку на грудях Спасителя були лише каплі, наче піт, а два з половиною роки тому по тілу Христа потекли цівки миру. Також замироточила Касперівська ікона Богородиці. Віруючим, що відвідують храм, отець Павло роздає шматочки вати, змочені миром від ікони. А ось, з одним з них трапилось справжнє чудо. Через півроку, жіночка, якій ігумен дав такий кусочок, помітила, що ваточка проросла та зацвіла квітами хлопка Ще над одним чудом вже понад 4 роки ламають голову спеціалісти ботанічного саду ОНУ ім. Мечникова. Це чудо відбувається з Казанською іконою Божої матері, яка добре відома та особливо поважна на Україні. Ікона в церкві прикрашена ліліями, стовбури якої засохлі, проте якщо придивитись уважніше, можна побачити на них луковички, з часом з яких проростають нові ростки та з’являються листочки та квіти.

В першу п’ятницю після Пасхальної неділі, отець Павло достає віточки з ікони та роздає парафіянам. А їх місце займуть нові лілії, життя яких продовжуватиметься в іконі, і розквітнуть вони вже на Трійцю. Що цікаво, в 2007 році, як не в один з років раніше, лілії обплели ікону так, що лице Божої Матері залишився відкритим, стеблинки акуратно обрамували її лице. Білосніжні квіти ніби нагадують, що для Бога нема нічого неможливого, і що душа, як квітка, може розквітнути, не дивлячись ні на що. Лілії, що ростуть в іконі цілий рік і розквітають на Пасху, одне з чудес Свято-Миколаївської церкви. Є ще одне не менш значиме чудесне явище в церкві – це ікона нерукотворний Спас, що має величезну цілющу силу. Дивним чином у людей зникають пухлини, відновлюються органи, повертається здоров’я. про це свідчить книга, що знаходиться в храмі, в якій зцілені записують чудеса, що відбуваються з ними. В книзі вже більше 400 записів. По дорозі в Одесу - відвідування цілющого джерела.

Графік служб перед Кулевчанськими святинями:
П’ятниця 12:00; Субота 12:00
Усі святкові та недільні дні
Божественна літургія, початок о 9:00.

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz