ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Поклін до матері Цариці:

ЗАРВАНИЦА - БУЧАЧ - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Найбільша духовна святиня УГКЦ "Український Люрд" і справжня мекка для паломників, які бажають духовно оздоровитись, набратись сил. Саме в цьому місті з'являлась Матір Божа і тепер воно прославлене комплексом церковних споруд, чудотворною іконою та цілющим джерелом.

Струсів, колишній палац графа Ґолуховського в стилі ампір (18 ст.) і печерна церква з вівтарем, витесаним у камені, та з коморою, в стінах якої були викуті келії для монахів; поверх тієї церкви у 18 ст.

переїзд до Заздрості .  Заздрість - сіло, де провів свої дитячі та юнацькі роки патріарх Української греко- католицької церкви - Йосип Сліпий. Тут збереглася садиба з особистими розмовами патріарха - світлинами, одягом, книгами, а також знайдена під година реконструкції будинку родинна шабля. Екскурсію проводять сестри василіанки, які опікуються музеєм.

Зарваниця Для християн усього світу Зарваниця доб відома через свою чудотворну ікону і цілюще джерело, де за переказами з’являлася Матір Божа. Зараз на тому місці  споруджено цілий комплекс церковних споруд, що належать Українській Греко-католицькій Церкві. 

Вартість: 150 грн


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz