ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Поклін до матері Цариці:.

ЗАРВАНИЦА - БУЧАЧ - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Найбільша духовна святиня УГКЦ "Український Люрд" і справжня мекка для паломників, які бажають духовно оздоровитись, набратись сил. Саме в цьому місті з'являлась Матір Божа і тепер воно прославлене комплексом церковних споруд, чудотворною іконою та цілющим джерелом.

Струсів, колишній палац графа Ґолуховського в стилі ампір (18 ст.) і печерна церква з вівтарем, витесаним у камені, та з коморою, в стінах якої були викуті келії для монахів; поверх тієї церкви у 18 ст.

переїзд до Заздрості .  Заздрість - сіло, де провів свої дитячі та юнацькі роки патріарх Української греко- католицької церкви - Йосип Сліпий. Тут збереглася садиба з особистими розмовами патріарха - світлинами, одягом, книгами, а також знайдена під година реконструкції будинку родинна шабля. Екскурсію проводять сестри василіанки, які опікуються музеєм.

Зарваниця Для християн усього світу Зарваниця доб відома через свою чудотворну ікону і цілюще джерело, де за переказами з’являлася Матір Божа. Зараз на тому місці  споруджено цілий комплекс церковних споруд, що належать Українській Греко-католицькій Церкві. 

Вартість: 150 грн


© 2010-2021 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz