ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУРИ ПО КАРПАТАХ.

роооро

ТУРИ ПО КАРПАТАХ - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

ВИЇЗД КОЖЕН ЧЕТВЕР

3 дні / 2 ночі (можливо 2 дні / 1 ніч на вибір)

1-й день: Приїзд до КАРПАТ.

Огляд печерного монастиря в Розгірче, який є однією з найдавніших пам'яток України. Походить монастир ще з язичницьких часів і являє собою природну скелю, в якій людьми було зроблено печерний храм. Він знаходиться в 3 км від траси. По дорозі до нього є мінеральне джерело. Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).

Переїзд до Урича.

13-00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких знаходилась давньоруська фортеця Тусмань. Огляд музею фортеці. Переїзд в Сколе.

16-00: Прибуття до водоспаду Кам'янка, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівськи бескиди. Біля водоспаду можна скуштувати національні страви та придбати сувеніри. Від'їзд до смт. ВОЛОВЕЦЬ. Вечеря.

2-й день: Сніданок. Виїзд у с.Бєласовиця. Піше сходження на гору Пікуй, яка є найвищою горою у Львівській обл. (1405 м). Це одна з наймальовничіших гір Карпат з цікавими скелями та великими кручами. Підйом на гору займає близько 3-х годин і є надто складним. Не забудьте взяти з собою в дорогу сухий пайок.

Повернення до смт.Воловець. ВЕЧЕРЯ.

3-й день: Сніданок. Звільнення номерів.

10-30: Огляд одного з найбільших водоспадів у Карпатах - ШИПОТА, та однієї з пам'яток дерев'яної архітектури Закарпаття - автентичної Лемківської церкви. Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно нагодують (факультативно).

15-00: Відвідання озера СИНЕВИР, яке є одним з найбільших та найкрасивіших озер Карпат та про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря. Біля озера можна скуштувати карпатські страви та покататися на конях.

У вартість туру входить:
- проживання у готелі зі зручностями;
- харчування 2-а сніданки, 2-і вечері;
- проїзд комфортабельним автобусом;
- страховка від нещасного випадку (спец. тариф «гірський»).


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz