ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Краса врятує світ ...

Белая Церковь - это небольшой городок - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Сьогоднішня Біла Церква - це миле, затишне, невелике містечко в Київській області, не чуже, втім, контрастів і несподіванок. Поряд з вишуканим костьолом височіє православний собор; яструбиним поглядом вдивляється в непокірні води історичної річки Рось засновник міста Ярослав Мудрий.

Але головна пам'ятка тут - це, безумовно, прекрасний парк "Олександрія", що зберігся відколи була Біла Церква столицею своєрідної держави графів Браницьких… квиток(15 грн);

Переїзд у Пархомівку : безцінний шедевр архітектури і живопису ми побачимо в сусідньому селі Пархомовці. Це Покровська  церква, прикрашена мозаїками роботи Миколи Реріха. У всьому світі збереглися усього лише 2 пам'ятники, які можуть порівнятися з цими скарбами.

 Переїзд у с.Буки:  Храмовий комплекс з ландшафтним парком і приватними замками.

Буки - типове українське село, розкинулося уздовж невеликої річечки Ростовиці. З її крутого правого берега відкривається панорама, що викликає асоціації з кінофільмами про сите життя фермерів на заході. Одягнені в камінь береги, ажурна альтанка над загатою, де ліниво ходять зграї густери і верховодок. Під донними валунами, за твердженням місцевих жителів, повно раків. З підпірної стіни стікає невеликий водоспад. Над нею на пагорбі височіє міні-замок з круглою вежею під червоною черепицею… (квиток (20 грн)


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz