роооро
Занурення в історію найстрашнішої світової техногенної катастрофи почнеться ще під час переїзду з Житомира в Зону відчуження Чорнобильської АЕС. В дорозі нас супроводжуватиме досвідчений гід, що був колись справжнім чорнобильським сталкером і знає про Зону все.
Першу зупинку на територіі Зони зробимо в одному з покинутих сіл, які влітку вже важко розгледіти серед зелені через рослинність, що буйно розрослася. Всупереч статусу території безумовного відселення, деякі будинки тут досі жилі.
Після цього опинимося в стародавньому Чорнобилі - місті "без населення", в якому проте продовжують жити близько півтори тисячі осіб. Ми побачимо парк-меморіал "Зірка Полин", алею евакуйованих населених пунктів, кілька пам'ятників і експозицію робототехніки, яка брала участь у прибиранні сміття з даху зруйнованого енергоблоку.
Обов'язково відвідаємо військову частину 74939 і військове містечко "Чорнобиль-2", де розташована гігантська антена ЗГРЛС "Дуга-1". Цей об'єкт входив до складу радянської системи раннього попередження про ракетний напад і спостерігав за пусками міжконтинентальних балістичних ракет з території США.
До обіду опинимося безпосередньо на території Чорнобильської АЕС. Відвідування їдальні №19 - своєрідний живий атракціон, який переносить в часи "ненав'язливого сервісу" радянського громадського харчування. Втім, їжа тут, хоч і проста, але досить смачна і абсолютна безпечна - з привозних продуктів.З оглядового майданчика біля підвідного каналу перед нами відкриється панорама всієї станції: три діяли енергоблоку і новий конфайнмент "Арка" над саркофагом зруйнованого 4-го енергоблоку. Буде можливість погодувати гігантських сомів, які живуть в підвідному каналі, і сфотографуватися біля пам'ятника Прометею на фоні "Арки".Найбільше часу присвятимо прогулянці покинутим містом Прип'ять, яке створювалося в 1970-х роках як зразкове містечко енергетиків підвищеної комфортності. Побачимо багатоповерхову забудову добре спланованих вулиць, будівлю міського виконкому партії, міського будинку культури "Енергетик" і готелю "Полісся", а також торговий центр і універсам самообслуговування - справжній радянський супермаркет. З причалу річкового вокзалу відкриється вид на портові крани і дебаркадер. І звичайно ж відвідаємо парк атракціонів міста Прип'ять, який повинен був відкритись 1 травня 1986 року. Його колесо огляду, каруселі та павільйон з дитячими машинками тепер є своєрідними візитівками міста-привида.
У вартість туру до Чорнобильської зони входить:
-оформлення програми всіх відповідних дозволів; -індивідуальний накопичувач -супровід гіда; -індивідуfльний пакет туриста CHERNOBYL ADVENTYRE
У вартість туру не входить:-харчування під час туру; (по бажанню-270 грн)-особистий дозиметр (можна взяти в оренду)Тривалість туру у Чорнобильську зону відчуження:12 год.
Вартість туру: 1500 грн