ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ХОТИН


Екскурсія по Кам’янцю-Подільському - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

2 дні / 1 ніч або 1 день

Виїзд о 6-00 ранку у суботу.

1 день, субота

Переїзд до Кам’янця-Подільського ч/з Тернопіль. По дорозі - Теребовля, Чортків (місце явлення Божої Матері у 2004 р. та чудодійного джерела, яке б’є з кам’яного джерела біля столітньої Покровської церкви), Скала-Подільска (руїни королівського замку 14 ст.), річка Збруч (фотопауза) – давній кордон, який більше 150 років розділяв Україну на дві частини.

14:00 (орієнтовно) прибуття до Кам’янця-Подільського, поселення в готелі.

Екскурсія по Кам’янцю-Подільському (4 год). Розпочинаємо зі Старої фортеці – музею-заповідника 13-17 ст. (4 грн.) та Нового замку (в програмі башти та підземелля, криниця, Боргова яма, діарама „Битва з турками 1672 р.”, Кармалюкова вежа, оригінальний музей тортур (2 грн.), міські ворота, вірменські бастіони). Продовжуємо екскурсію в Кафедральному костелі (унікальна пам’ятка архітектури - Брама Станіслава Августа, Мадонна на мінареті).

І на завершення – оглядова екскурсія, в ході якої ми побачимо Польську та Руську брами, Турецький міст, Домініканський костел 14-17 ст., костел Тринітаріїв, Петропавлівську церкву, Миколаївську церкву 14 ст., Польську та Вірменську торгові площі.

Вільний час. Нічліг.

2 день, неділя: звільнення номерів. 9:00 виїзд до Хотина

Хотинська фортеця (4 грн.) – державний історико-архітектурий заповідник (замок-цитадель13 століття, 5 веж, з’єднаних стінами висотою 40 м і товщиною 5 м, будинок коменданта, залишки князівського палацу, криниця глибиною 65 м) та залишки „Нової фортеці”. Сучасний пам’ятник гетьману Петру Конашевичу-Сагайдачному (збудований у 1991 р.)

Руїни замків в Жванці та Окопах, відомих як Окопи гори Св. Трійці 17 ст., (Львівські та Кам’янецькі ворота, руїни костелу). Залишки валів Трояна — оборонної споруди часів Римської імперії. Печери Кривче.

Вільний час (час на обід). Повернення до м.Житомир.

У вартість туру входить: проїзд, страховка. Можливий тур тільки в Кам'янець-Подільський.
Вхідні квитки, гід, проживання, харчування - за додаткову плату.


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz