ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Тур на 8 березня - Гуцульська романтика.

роооро

Тур на 8 березня - Гуцульська романтика - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма: Виїзд у 21:00 год 05.03Приїзд у один з найдавніших монастирів Прикарпаття - Манявський Скит. На околиці мальовничого прикарпатського села Манява, між схилами гір, височать огорожі і вежі знаменитого православного чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря, відомого як Скит Манявський. Жодна пам'ятка минулих років не оповита такою кількістю легенд і переказів, як Скит. Він і нині вражає загадковістю і таємничістю кожного, хто переступив через його ворота.  ОБІД у монастирі.А в декількох кілометрах від Скита, в казковому і мальовничому місці, нас чекає ще одне диво - Манявський водоспад, один з найбільш казкових і загадкових водоспадів Карпат. Він розташувався в дивному місці - в гірській ущелині між обривистих скель і являє собою каскад з трьох водоспадів, які вирують під височенною скелею. Знаходиться ця перлина на висоті 713 м над рівнем моря.
Переїзд у Яремче до готелю.Поселення.ВЕЧЕРЯ.2-день.Сніданок у готелі.

тур в прикарпатьеПо дорозі на один з кращих українських гірськолижних курортів Буковель, на околиці села Поляниця, стоїть незвичайна архітектурна споруда -  Перегорнута Хата. Його фундамент - нагорі, а дах - внизу. Карпатські майстри-теслярі звели його з використанням дерево-каркасної технології, всього за півтора місяці. Спочатку в ньому планувався  невеликий готельчик, або кафе, в якому всі меблі стояли б в нормальному положенні. Але пізніше вирішили нічого там такого не влаштовувати, а віддати будинок під музей і всі меблі в ньому розставити відповідно до задумки архітектора - теж догори ногами.      Незаймана природа, мальовничі ландшафти - це все українські Карпати. Серед всієї цієї краси, біля підніжжя гори Буковель, розташувався найбільший гірськолижний курорт з однойменною назвою «Буковель».  ОБІД.

Водоспад Женецький Гук, є одним з найбільших водоспадів в Карпатах і має висоту близько 15 метрів. Кожен, хто хоч раз побував у стрімких потоків цього прекрасного водоспаду, був неймовірно вражений мальовничою природою і особливою енергетикою, яка панує в його оточенні. Зовсім не просто він був названий Гук. Саме таким словом тут називають шум. До речі, шум від Женецького Гука поширюється по всій окрузі, нагадуючи про свою велич і грандіозність.

Це чудо карпатської природи знаходиться на величезній висоті над рівнем моря - близько 900 метрів.

На зворотному шляху в Яремчу, зробимо зупинку біля приватної броварні в Микуличах. Гуцульська пивоварня «Микуличин» - побудована у 2002 році і по праву стала візитною карткою сучасного Микуличина. Основний напрямок, який взяв колектив пивоварні - натуральність і справжність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою пиво Гуцульське®. Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типу хмелю, дріжджі низового бродіння, дріжджі верхового бродіння і Карпатська джерельна вода.

Повернення в готель. Вечеря, вільний час.

3-день.Сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту, під час якої ви познайомитеся з історією, культурою і природою цього краю. Найвідоміший дерев'яний ресторан-музей «Гуцульщина». Ще однією окрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (8 м). Відвідування Яремчанського міні-зоопарку з карпатським дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами). Поруч знаходиться джерело з мінеральною водою і парк «Карпати в мініатюрі», де зібрана колекція культурних і природних об'єктів Карпатського регіону. На виїзді з Яремчі, нас зустріне перлина дерев'яної архітектури - Греко- католицький чоловічий монастир св. Іллі.

На завершення нашого туру, пішохідна оглядова екскурсія по славному місту Івано-Франківськ - місто Станіславів.  ОБІД у ресторані.

Ми пройдемо надзвичайно цікавою центральною частиною міста, з відвідуванням визначних історичних пам'яток старого міста: Ратуші, маєтку графа Потоцького, бастіону, краєзнавчого музею, кафедрального собору, вірменської церкви.

вартість туру; 2300 грн проїзд.проживання.харчування.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz