ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Закарпаття на 8 березня.

роооро

Закарпаття на 8 березня - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день:Виїзд 05.03 у 21:00 год 

2-й день:Приїзд у Закарпаття.Вас чекає мальовнича краса Карпат, чудова долина гірської річки Вича, гора Темнатик, вид на який відкривається з готелю, гостинність і національний колорит Закарпаття. Зустріч з екскурсоводом.

Переїзд до гірськолижного курорту в Пилипець. Відвідування водоспаду Шипіт і мальовничого гірського хребта Боржава.
Ці місця традиційно користуються не аби якою популярністю у туристів.
Також всі бажаючі матимуть можливість піднятися на крісельному підйомнику на Боржавський хребет (1500 м), щоб помилуватися прекрасним видом.
Екскурсія до водоспаду. Одне з семи природних чудес України, найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба. Висота водоспаду - 14 метрів.

Переїзд в одне з найкрасивіших місць Українських Карпат - легендарне озеро Синевир. Це найбільший водойму Українських Карпат, розташований у верхів'ях річки Тереблі, в самому мальовничому регіоні Закарпаття - Міжгір'я. Природа в околицях озера вражає своєю первозданною красою. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир. ОБІД.
По дорозі Вас чекає ще одна визначна пам'ятка - єдиний в Україні Центр реабілітації бурого ведмедя. Тут їх люблять, оберігають, а найголовніше дають нове життя. Ви зможете їх пригостити чимось солоденьким, вони справжні ласуни.
19:00 Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Вільний час.  

 3-й день:СНІДАНОК. Зустріч з екскурсоводом. -Мукачево. Оглядова екскурсія по місту та відвідування середньовічного замку Паланок. ОБІД.

 -Виїзд на факультативну програму" Термальні води Косино + Дегустація вин ".-Косино. Купання в відомих термальних джерелах Косино. -Дегустація закарпатських вин. Відправлення додому. 

Вартість туру:2300 грн входить(проїзд,супроводження групи,проживання,харчування,страхування)


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz