ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Екскурсія -Скарби Північної столиці ( Чернігів + Седнєв).

роооро

Екскурсія -Скарби Північної столиці ( Чернігів + Седнєв). - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Прибуття до Чернігова.Зустріч з екскурсоводом.  Екскурсія в Антонієві печери, унікальний комплекс з підземних храмів, кімітірії і келій, які вражають своєю величиною і архітектурою.

Початок екскурсійної програми по місту: Стародавній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Болдіна гора, Курган Гульбище ... Старовинні будівлі - пам'ятки історичних епох в мінливому місті, який розвивається і гарнішає з кожним роком.
14:00 Обід. 
Після обіду -  факультативна екскурсія в Седнєв (100 грн з людини, дітям до 16 включно - 50 грн, оплачується на місці). Для тих, хто бажає поїхати в цю екскурсію, настійно рекомендуємо замовляти комплексний обід, оскільки час на обід обмежена.  Древній Седнєв розташований в 25 км на північ від Чернігова. Однією з головних родзинок міста є Георгіївська (Юр'ївська) церква. Ця старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи. У народі Георгіївську церкву називають "Вієвський", оскільки саме тут проходили зйомки фільму жахів "Вій" за містичним твором Миколи Гоголя.

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz