ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

екскурсія у Диво " ДОБРОПАРК".


екскурсія  у  Диво " ДОБРОПАРК" - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Під Києвом з'явилася нова локація - унікальний парк «Добропарк», де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. 

Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги і наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дня.
Площа парку - це приблизно 400 футбольних полів. Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів.
Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензіевая і самшітовая долини, а також «Долина Любові» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.
У планах також створення цілої долини трав і долини з 15 видами дерев і кущів, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи. 

 
Всього в парку висадили близько 10000000 рослин. Це сучасний дендропарк з деревами, кущами, газонами та квітами. Його повне облаштування займе від 3 до 5 років. Чи плануєте відкрити майданчик для проведення фестивалів, на якій зможуть розташуватися більше 100 000 відвідувачів.
На території парку є 16 невеликих озер. Половина з них впорядкують для купання, а одне перетворять на «озеро Моне». На ньому буде велика кількість латать, як на легендарній картині у художника. У парку планують проводити зимові фестивалі, зокрема, фестиваль новорічної ілюмінації й світлових фігур. По всій території розіб'ють велосипедні доріжки, також тут можна буде покататися на квадроциклах. У парку буде діяти зона фуд-кортів, де бажаючі зможуть підкріпитися.
У парку знайдуть своє місце і великодні інсталяції у вигляді розмальованих величезних яєць і великодніх зайців, які раніше виставлялися на Софійській площі в рамках фестивалю писанок.© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz