ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

АВТОБУСНИЙ ТУР : ДОБРОПАРК +МЕЖИГІР*Я.

роооро

АВТОБУСНИЙ ТУР : ДОБРОПАРК +МЕЖИГІР*Я - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Під Києвом з'явилася нова локація - унікальний парк «Добропарк», де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. 

Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги і наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дня.
Площа парку - це приблизно 400 футбольних полів. Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів.
Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензіева і самшитова долини, а також «Долина Любові» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.
У планах також створення цілої долини трав і долини з 15 видами дерев і кущів, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи. 

Однією з перших на території Добропарку відкривається для відвідувачів локація “Поле тюльпанів”...

vLhi_.jpg (960×640)

Екскурсія 2-Переїзд до МЕЖИГІР*Я.(Царство розкоші та багатства).Частину резиденції Межигір’я передали  в управління Нацагентству з розшуку активів  Екскурсія по резиденції 140 -гектарного паркового комплексу.На його території розташовані яхтовий причал, кінний клуб, тир, тенісний корт та інші розважально-туристичні комплекси, а також мисливські угіддя. Гуляючи по території Межигір'я, відвідувачі побачать:

-штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин; 

-зоопарк з різноманітними тваринами, такими як кенгуру, австралійський , американський нанду, павичі, фазани, -австралійські гусаки, земляний заєць; 

-гараж на 70 одиниць раритетної та ексклюзивної техніки.

Вартість туру: 370 грн © 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz