ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

NOW ! Екскурсія по Закарпаттю -Вечорниці в колибі ОПРИШКІВ.

роооро

NOW ! Екскурсія по Закарпаттю -Вечорниці в колибі ОПРИШКІВ. - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзди: 2.05; 7.05; 8.05; 18.06; 25.06. 2021р

Програма туру:  Виїзд з Житомира у 22:00 год. 1-й день: 

Приїзд у Пилипець.Зустріч з екскурсоводом.Разом з гідом ми вирушаємо до водоспаду -Шипіт. Далі катання на підйомнику,зможете побачити безкраї  Боржавські полонини;

 Далі переїзд до Національного парку Синевир.

Келечин(дегустація унікальної мінеральної води) 

фотозупинка на Синевирському перевалі.

Найкрасивіша і найбільш «зелена» екскурсія, під час якої:Ви побачите красиве високогірне озеро Карпат - Синевир

А коли будемо спускатись від озера Синевир, заїдемо у гості до бурих ведмедів. Далі переїзд у КОЛОЧАВУ.Екскурсія  Колочавою. Унікальне село розташоване в мальовничій Тереблянській долині, або село 10-ти музеїв: музей-скансен «Старе село» , музей Івана Ольбрахта чеського письменника, музей радянської та чеської шкіл, музей Святодухівської церкви, музей лінії Арпада, музей бункер Штаєра, музей блокпост, музей колочавські бокораші (сплавляння лісу річкою) а також пам’ятник заробітчанам, пам’ятник вчительці, форелеве господарство, школа вівчарства та багато іншого.

Переїзд до готелю. Поселення.ВЕЧЕРЯ.

2-й день: СНІДАНОК.Зустріч з екскурсоводом. Програма:                                                                                     Буйволина екоферма «Карпатський рай» в с. Горінчово. Крім буйволів тут сформований зоокуток із 15 видів тварин. Дегустація сиру з овечого та буйвлиного молока: бринзи, вурди, а також кефіру, сметани.

А ВИ пробували коли РАВЛИКІВ?  Дегустація равликів на Равликовій фермі. На фермі можна продегустувати 3 типи равликів: равлики по-бургундськи – з додаванням томатів та часнику; равлики «шафрано» – з шафраном та іншими травами;равлики по-закарпатськи – з селиським сиром. Екскурсія екофермою.

Далі у нас театралізоване дійство:

 "Вечорниці у колибі опришків" (450 грн./особа. Діти до 16 років - 300 грн). Будуть пісні, танці, забави, закарпатські страви та все необхідне для зігріву!

Програма вечорниць розрахована на 3 години і складається із трьох частин:

 • Театралізована. Міні спектакль
 • Розважальна. Пісні і танці разом з гостями
 • Естрадний виступ під гітару
 • На столах: 2 гарячі страви (грибна юшка, банош) та домашня ковбаса; холодні страви: 3 види сала, 2 види нарізок, квашене асорті та
  УВАГА! справжні місцеві вина та наливки у необмеженій кількості ;)

  Повеселилися пора на відпочинок. їдемо до готелю. ВЕЧЕРЯ ( по бажанню).

  3-й день: СНІДАНОК.Виселення.Зустріч з екскурсоводом.

  Переїзд до Велятино. ( на даний час комплекс  "Теплі води" закрито на ремонт,якщо на момент поїздки ще буде закрито,тоді ми замінимо на  Центр Європи,це уже після Солотвино).

   Велятино відпочинковий комплекс «Теплі води». Вода піднімається з средловини глибиною 1000 метрів і температурою вище 36℃. На території комплексу функціонує 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, а також 6 термальних ванн з різним мінеральним складом.

  Шаян. Гарний кліматичний курорт оточений підкововидно гірським хребтом. Здавна це поселення славилось цілющими мінеральними джерелами Марамороша. Тут ми відвідаємо бювет з мінеральними вуглекислими водами шаянського родовища та відпочиваємо і  матимемо можливість скупатися  в Шаянському озері.

  Озеро Кінігунда в Солотвино. Солотвино відоме ще з ХІV століття, коли тут на глибині 200-300 метрів добивали сіль. Саме містечко знаходиться поблизу українсько-румунського кордону на  березі в річки Тиса. В ХХ столітті тут діяла відома на весь світ  алергологічна лікарня. Згодом через карстові проломи утворились солоні озера з сульфідними грязями на дні, а їх солоність перевищує  морську воду приблизно 200 грам солі на літр.                Місцева вода наближена до складу води Мертвого моря.

  Вода в озері тепла, збирає відвідувачів за добрих показів дії на організм лікувальної ропи, що  однаково корисна для всіх. Потонути в такому озері неможливо, солона вода тримає навіть людину, що занурюється вертикально. Після виходу з води на шкірі висихають соляні кристали. Після такого озера обов’язково прийняти душ.

  Після купання в такому озері, вся шкіра покривається шаром солі, саме через її лікувальних властивостей Солотвинські озера, не дивлячись на свій досить непоказний вигляд, зараз є справжнісінькою курортною зоною. Крім того ці озера термальні і купатися в них можна цілий рік, що надзвичайно корисно при ряді захворювань. 

  Переїзд до географічного центру ЄВРОПИ.

  Географічний центр Європи знаходиться безпосередньо в Закарпатті, в селі Ділове, поблизу відомого Карпатського біосферного заповідника, на березі річки Тиса біля кордону з Румунією. Тут встановлена стела з геодезичним знаком на якому латинською мовою написані слова, що позначають наступне: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887». Саме ці слова викарбувані на майже двометровому стовпі, що розташований між закарпатськими містами Тячів та Рахів, на трасі Мукачево-Рогатин. Цей знак пережив дві світових війни й дійшов до нашого часу у своєму первинному виді, але оскільки він виглядає досить скромно, його було вирішено доповнити ще одним знаком. Недивно, що це місце надзвичайно популярне серед туристів та подорожуючих, до центру Європи приїздять і вітчизняні туристи, і зарубіжні гості.

 • Вище від пам'ятних знаків можна знайти набір інформаційних таблиць. На цих таблицях можна знаходяться щити, на яких можна знайти інформацію, в якій розповідається про Україну, Закарпаття, Карпатський національний парк, і звісно ж про тваринний і рослинний світ цього краю. Неподалік розташоване спеціально споруджені місця відпочинку для туристів, а також джерело з гірською живою чистою та прозорою водичкою, поруч з ним — дерев’яна альтанка.
  Неподалік є Музей-колиба. В ній туристи зупиняються, щоб скуштувати страви закарпатської та гуцульської кухні та оглянути експонати гуцульського побуту старовини. Поруч також розташований невеличкий базарчик, де можна придбати різні сувеніри та пам’ятки, гуцульські плети, а також купити гуцульської бринзи, чи баночку ароматних, гірських, смачнющих маринованих грибочків, продегустувати закарпатське домашнє вино.             
 • Увага! При собі мати документ,що засвідчує особу.                                                                                     Рекомендовано:зручне взуття,за бажанням купальники та ємкості для мінеральної води.                                        
 • Ви самі взмозі вибрати маршрут екскурсії, час виїзду та тривалість подорожі.
 • Є можливість об’єднанання різних екскурсій. Ви побачите та відвідаєте те, що самі захочете!!
 • відїзд додому. 

  Вартість туру: 2400 грн  проїзд. проживання.харчування.страхування

  Фото.Шаян.

  Картинки по запросу синевир картинкаКартинки по запросу синевир картинкаКартинки по запросу синевир картинка


  © 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
  Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
  Всі права захищені.
  Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz