ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ + ЛЬВІВ.

роооро

ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ + ЛЬВІВ - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру:Виїзд з Житомира у 06:00 год
приїзд у Підгорецький замок - гордість "Золотої підкови" замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк. У селі Підгірці, одразу ж при дорозі, бачимо закинутий костел Святого Йосифа, збудований у вісімнадцятому столітті. Ця казкова пам’ятка без перебільшення могла би бути однією з окрас будь-якого європейського міста. Від костела, алеєю через яблуневий сад, що був колись частиною парку, потрапляємо в один з найгарніших українських замків. Підгорецький замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.

Переїзд у Олесько. (Огляд замку)

Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.

Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).  ОБІД.

Переїзд у Золочів. (огляд замку та обід)

Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання.

На території також знаходиться Китайський палац, де представлено мистецтво країн Сходу. Великий інтерес у туристів викликають також камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання.


Далі ми їдемо на поселення у готель. ВЕЧЕРЯ.

2-й день: СНІДАНОК.Зустріч з екскурсоводом.

Автобусна оглядова екскурсія по Львову чудово підходить, як  для першого знайомства  з  австрійською  та княжою  частиною Львова, так  і в якості доповнення до  екскурсії по середньовічному  місті. За три  години Ви  побачите найвідоміші львівські  пам’ятки, що знаходяться за межами пішохідної зони: собор св. Юра, Личаківське кладовище та гору Високий замок,театр Опери та балету,будинок Науки,Італійський дворик з його залами...

Вартість вхідних квитків:

- Золочівський замок: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні, пенсіонери – 20 грн.
- територія Підгорецького замку: загальний - 60 грн., студенти – 30 грн., учні, пенсіонери – 20 грн.;
- Олеський замок: загальний – 90 грн., студенти- 60 , учні, пенсіонери – 20 грн
- Свірзький замок: дорослий - 15 грн, пенсійний, студентський - 10 грн., дитячий - 5 грн.;

-послуги екскурсовода 40 грн /учня


Вартість туру: 1200 грн ( проїзд,проживання у готелі номери з усіма зручностями,харчування,страхування)


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz