ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР: Подільські мандри.

роооро

ТУР: Подільські мандри - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру:1-й день: Виїзд з Житомира у 06:00 год

Приїзд у Камянець-Подільський у 11:00 год.


Зустріч з екскурсоводом. Пішохідна екскурсія по Старому місту Кам’янець-Подільського. Ви прогуляєтеся по Замковому мосту, який приведе Вас прямо до Старого Замку, побачите безліч костьолів і соборів: Петропавлівський Кафедральний собор, Трінітарський костел, Миколаївська церква, Домініканський костел. Пройдетеся під Тріумфальною аркою Станіслава Августа, побачите Польський ринок, Русский ринок, Вірменський ринок. Протягом екскурсії по Кам’янцю-Подільському Ви поринете в історію, побачите багато архітектурних будівель, прогуляєтеся по великим і красивим площами Кам’янець-Подільського і звичайно ж Старий Замок (Стара Фортеця).  ОБІД.


Переїзд в м.Хотин. Відвідування Хотинської Фортеці. (Це диво збереглося в хорошому стані для туристів. Одна з найбільш значних пам’яток архітектури та фортифікаційного мистецтва в Західній Європі-це Хотинська Фортеця). Переїзд до готелю. Поселення.ВЕЧЕРЯ.
2-й день: СНІДАНОК.  Переїзд в с. Банчени.   – Знайомство з комплексом православного Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Банчень: Благовіщенський Собор з каплицею преподобного Кукші, Свято-Преображенський Скит, Покровська церква з підземним Храмом Прп. Серафима Саровського, дзвіниця (65 м). Свято-Троїцький Собор, трапезна, келії ченців, монастирське кладовище.
Екскурсія в Чернівці. – Обід в колоритному ресторані м.Чернівці. Зустріч з екскурсоводом.
Тематична екскурсія в Чернівецькому державному університеті Об’єкт знаходиться під захистом ЮНЕСКО, входить до переліку об’єктів світової спадщини, так званий український Оксфорд. Монументальна захоплююча дух будівля, колишня резиденція православних митрополитів, пам’ятник архітектури.

відїзд додому у 18:00 год.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz