ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОВІНЦІЯ : Буки- Пархомівка-Ковалівка-Марянівка.

роооро

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОВІНЦІЯ : Буки- Пархомівка-Ковалівка-Марянівка - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру: 

Виїзд у 07:00 год. 

 Приїзд у БУКИ. Прогулянка-екскурсія по приголомшливому ландшафтному парку. Ви побачите знаменитий київський фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури та багато іншого. Потрапити на територію ландшафтного комплексу можна, переїхавши дамбу, через яку переливається вода - спеціально для того, щоб приїжджі не завозили на колесах бруд :)
Переїзд в Пархомівку. Огляд Покровської церкви і мозаїки, створеної за ескізами Миколи Реріха. Цікавим є той факт, що церква довго не хотіли освятити, так як знаходили багато нетипових для православ'я символів і знаків. Які саме - екскурсовод покаже вже на місці.

Переїзд в Ковалівку. Це сучасне українське село з парками, лебедями на ставках і мальовничими альтанками. А років 15 тому тут була звичайна і непримітна глибинка, яка з часом перетворилася на "українську мрію". Відвідавши Ковалівку ви зрозумієте, як має виглядати сучасне українське село!
Обід в кафе.( по бажанню) 

Картинки по запросу  
Прибуття у Мар*янівку.На цій екскурсії ми пропонуємо відправитися на батьківщину Івана Семеновича Козловського - народного артиста України і колишнього Союзу, лауреата численних премій, чиє ім'я по праву входить в десятку кращих тенорів світу.
Геніальний син України народився в селі Мар'янівка Васильківського району Київської області, де розташований меморіальний музей-садиба І. С. Козловського. Мальовнича природа малої батьківщини, що оточувала рідну домівку, завжди була натхненням співака, який визнавав, що чудовий голос йому дістався «від Мар'янівський верб». Його творча доля склалася вдало, талант його був оцінений і публікою, і владою. Козловський працював у Великому театрі Москви, але ніколи не забував рідної землі. 

Часто навідувався в Марьянівку, а також наполіг на створенні музичної школи в селі. Односельці люблять і пам'ятають свого земляка, тому зберігають спогади про нього.
Ви побачите:
будинок, де народився великий тенор, садибу і пам'ятник ,почуєте історію життя Івана Козловського ,прогуляєтеся по парку, що заклав сам Іван Козловський .


Вартість екскурсії: 280 грн© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz