ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

NOW ^ТУР : До прадавніх місць сили наших предків-Коржовий Кут і Легедзине .

Отличный отдых и купание в открытом Азовском море возможен, если Вы приедете в Стрелковое на базу отдыха " Юбилейная-Комфортная".  Б/О находится на берегу моря.

Пологий вход в море. Море не мелкое -хорошо как для взрослых ,так и для детей.

Наша база отдыха находится на песчаной косе «Арабатская стрелка».
Здесь везде есть грязевые лечебные источники, артезианские воды, бьющие из-под земли.
Поселение мы предлагаем в 2-х этажном корпусе , отдельные коттеджи с парковкой прямо у домика.

Размещение: комфортные номера, укомплектованные необходимой мебелью, кондиционерами, холодильником, телевизором.
В номерах есть санузел, комнаты укомплектованы необходимой мебелью, кондиционером, холодильником, телевизором, бойлером.
Рядом есть магазины и кафе, рынок , где можно купить все необходимое, автобусная остановка для поездок на горячий источник и в Геническ.

Услуги и инфраструктура: стоянка для автотранспорта.Есть кухня для самостоятельного приготовления пищи.

Недалеко от базы находится горячий радоновый источник, Соленое озеро Сиваш, где вы сможете принять рапные ванны и грязевые аппликации. (Организованный подвоз- 30 грн)

Регулярное посещение этих редчайших мест полезно при лечении нервной системы, опорно-двигательного аппарата, заболеваний кожи и других заболеваний.

Номера с удобствами: Стоимость за 8 дней/7 ночей:3800 грн 

Номера эконом:           Стоимость за 8 дней/7 ночей: 3000 грн


График заездов на  б/о " Юбилейная"  в 2020г  на 8 дней/7 ночей + 2 дня дорога:

Дата выезда с Житомира

Дата приезда

в Житомир

09.06

18.06

16.06

25.06

23.06

02.07

30.06

09.07

07.07

16.07

14.07

23.07

21.07

30.07

28.07

06.08

04.08

13.08

11.08

20.08

18.08

27.08

25.08

03.09

Выселение  с номера до 09:00 час. Выезд домой на 8 -й день у 18:00 час.

*Если  в день выезда на Б/О ваши номера не заняты другими туристами,Вы сможете оставаться в номере до 17:00 час.(за дополнительную плату -50% от стоимости проживания в сутки ,согласно прейскуранта).

NOW ^ТУР : До прадавніх місць сили наших предків-Коржовий Кут і Легедзине . - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру: Виїзд з Житомира у 06:00 год. Приїзд у с.Коржовий Кут. Це загадкове місце носить ім'я - долина Миколи Чудотворця. Легенди та історії, пов'язані з каменем Бога і загадковими слідами на ньому, змушують повірити в неможливе.
Чудотворний камінь зцілює від хвороб і дає силу. На камені - чітко віддруковані сліди людських стоп. Два сліди ідентичні стопі сучасної дорослої людини. Розмір стопи близько 43-го, а форма жіноча, вузька. Третій слід - як ніби дитячий за розміром. Як вони могли з'явитися на величезному гранітному валуні ніхто толком пояснити не може.
Віруючі люди вважають, що сліди залишила Божа матір і Святий Миколай.Уфологи допускають, що сліди належать інопланетянам.Езотерики кажуть, що сліди залишилися з часів Атлантиди.Але все підтверджують один факт: сліди зцілюють тіло і душу, приносять Удачу, допомагають у виконанні задуманого.
Є своє пояснення дивних зцілень біля Священного каменю і у лікарів. В долині, де знаходяться гранітні валуни, екологічно чисте середовище. Тут росте близько 280-ти видів цілющих трав, дуже чисте повітря і мобільні телефони вимикаються самі, або працюють з перебоями. Такі зони вчені вважають аномальними і визнають їх потужну енергетику, яка впливає навіть на фізичні прилади.Поруч з Каменем, на якому віддруковані загадкові сліди, стоїть капличка. У ній лежить книга, в якій віруючі люди пишуть свої прохання до Бога, тут правлять службу і просять за здоров'я і зцілення тих, чиї імена записані в книзі.
Але якщо ви самі відчуваєте енергії, то можна просто посидіти на камені, створивши в голові образ щасливого і здорового себе. Або знайти в долині місце,де добре та комфортно Вам.Наша Україна багата унікальними місцями з древньою історією дохристиянських часів.
Одним з таких місць є село Легедзине - справжній мегаполіс загадкової трипільської культури. Ми з вами вирушимо в подорож по місцях, в яких було гігантське трипільське поселення 5-го тисячоліття до нашої ери, площею 450 га.
В трипільському місті було близько 3000 будинків, в яких проживали близько 14 000 людей! Вважається, що поселень такого масштабу в той час більше ніде не було на Планеті Земля!Такий трипільський мегаполіс - справжній феномен світового значення.Ми зустрінемося з незвичайними людьми, які присвятили своє життя вивченню прадавніх трипільських міст (навколо Легедзине начитують 11-ть таких мега-поселень)Ми побуваємо в Державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура», побачимо відтворені житла трипільців, дізнаємося багато цікавого про їхню культуру, побут, звичаї.
Зустріч з директором заповідника "Трипільська культура" В'ячеславом Чабанюк та його колегами залишає величезне враження і безліч відкриттів. Про кожну знайдену безцінну річ В'ячеслав Чабанюк розповідає надзвичайно цікаво - ви не помітите, як пролетить дві години екскурсії в музеї.
Байкерів з Бельгії теж потягло до унікального місця


© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz