ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

NOW ^ТУР : До прадавніх місць сили наших предків-Коржовий Кут і Легедзине .

роооро

NOW ^ТУР : До прадавніх місць сили наших предків-Коржовий Кут і Легедзине . - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру: Виїзд з Житомира у 06:00 год. Приїзд у с.Коржовий Кут. Це загадкове місце носить ім'я - долина Миколи Чудотворця. Легенди та історії, пов'язані з каменем Бога і загадковими слідами на ньому, змушують повірити в неможливе.
Чудотворний камінь зцілює від хвороб і дає силу. На камені - чітко віддруковані сліди людських стоп. Два сліди ідентичні стопі сучасної дорослої людини. Розмір стопи близько 43-го, а форма жіноча, вузька. Третій слід - як ніби дитячий за розміром. Як вони могли з'явитися на величезному гранітному валуні ніхто толком пояснити не може.
Віруючі люди вважають, що сліди залишила Божа матір і Святий Миколай.Уфологи допускають, що сліди належать інопланетянам.Езотерики кажуть, що сліди залишилися з часів Атлантиди.Але все підтверджують один факт: сліди зцілюють тіло і душу, приносять Удачу, допомагають у виконанні задуманого.
Є своє пояснення дивних зцілень біля Священного каменю і у лікарів. В долині, де знаходяться гранітні валуни, екологічно чисте середовище. Тут росте близько 280-ти видів цілющих трав, дуже чисте повітря і мобільні телефони вимикаються самі, або працюють з перебоями. Такі зони вчені вважають аномальними і визнають їх потужну енергетику, яка впливає навіть на фізичні прилади.Поруч з Каменем, на якому віддруковані загадкові сліди, стоїть капличка. У ній лежить книга, в якій віруючі люди пишуть свої прохання до Бога, тут правлять службу і просять за здоров'я і зцілення тих, чиї імена записані в книзі.
Але якщо ви самі відчуваєте енергії, то можна просто посидіти на камені, створивши в голові образ щасливого і здорового себе. Або знайти в долині місце,де добре та комфортно Вам.Наша Україна багата унікальними місцями з древньою історією дохристиянських часів.
Одним з таких місць є село Легедзине - справжній мегаполіс загадкової трипільської культури. Ми з вами вирушимо в подорож по місцях, в яких було гігантське трипільське поселення 5-го тисячоліття до нашої ери, площею 450 га.
В трипільському місті було близько 3000 будинків, в яких проживали близько 14 000 людей! Вважається, що поселень такого масштабу в той час більше ніде не було на Планеті Земля!Такий трипільський мегаполіс - справжній феномен світового значення.Ми зустрінемося з незвичайними людьми, які присвятили своє життя вивченню прадавніх трипільських міст (навколо Легедзине начитують 11-ть таких мега-поселень)Ми побуваємо в Державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура», побачимо відтворені житла трипільців, дізнаємося багато цікавого про їхню культуру, побут, звичаї.
Зустріч з директором заповідника "Трипільська культура" В'ячеславом Чабанюк та його колегами залишає величезне враження і безліч відкриттів. Про кожну знайдену безцінну річ В'ячеслав Чабанюк розповідає надзвичайно цікаво - ви не помітите, як пролетить дві години екскурсії в музеї.
Байкерів з Бельгії теж потягло до унікального місця


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz