ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

NOW ! ТУР "Асканія Нова + Українськи Мальдіви ( о. Джарилгач)

роооро

NOW ! ТУР "Асканія Нова + Українськи Мальдіви ( о.Джарилгач) - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція


1-й день: Виїзд у 21:00 год.2-й день:  Приїжджаємо в біосферний заповідник Асканія-Нова. Сніданок (самостійно).  Маршрут зоопарку проходить через орнітосекцію, де в паркових заростях розміщені численні вольєри з птахами різних видів - жителями різних зон зеленого світу. У зоопарку утримуються 2,5 тисячі особин 60 рідкісних видів, які підпадають під охорону різного рівня "Червоних книг" (регіональний червоний список, Червона книга України, Європейського червоного списку, Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи) і декількох міжнародних конвенцій.•  Йдемо на екскурсію по зоологічному і дендрологічному парку з гідом.

• Час для обіду.Їдемо в кафе, де нас нагодують комплексним обідом. Це оплачується додатково - 100 грн / чол.• 15:00 Їдемо в степ на екскурсію «Фотосафарі» (оплачується додатково - 150 грн. / Чол «Ретро-фото-сафарі» Екскурсія на автомобілі, триває вона 2 гд.. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Вся площа по периметру обнесена парканом з металевої сітки і розділена на різні за площею загони. У пасовищний сезон тварин ставлять в залежності від травостою і сумісності.

• Дегустація Вин Князя Трубецького

Екскурсія Переїзд на дегустацію вина -Виноробне господарство князя П.Н. Трубецького»занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут ви нарешті можете дізнатися, як виробляється вино, і доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу.Екскурсія розпочнеться там, де, власне, і зароджується вино - на винограднику! Наші досвідчені енологи розкажуть вам все про виноградну лозу, грунт і клімат, дадуть вам розгорнуте розуміння того, що таке терруар, і з чого він сформований, а також поділяться знаннями про сортовому складі виноградників.Екскурсовод проведе Вам дегустацію. Тут на дегустації у Вас з’явиться унікальна можливість скуштувати всі місцеві спеціалітети – домашні сири бринзу та сулугуні у поєднанні з пряними в’яленими помідорами та соковитими, м’ясистими сливами. А чого варті хрусткі брускетти з томатами та козячим сиром!

-Переїзд в готель. Поселення. вечеря

3-й день: Сніданок.Виселення. 

Виїзд на о. Джарилгач.Острів Джарилгач це - чудовий відпочинок, міцне здоров'я, гарний настрій, приємні спогади. Прогулянка на катері. Висадившись з катера- Слова зайві, коли перед очима відкривається неземна краса. Острів Джарилгач - більше, ніж райська насолода! Вода Джарилгацької затоки - лікувальний басейн, наповнений бромисто-йодистими, сірчистими сполуками і мікроелементами. Середня температура повітря влітку в Скадовському районі становить 28 градусів, води - 24. Так що, відпочинок на острові Джарилгач не тільки відновлює організм, але і володіє значним лікувальним ефектом.) До послуг відпочиваючих - обладнаний лежаками, шезлонгами і навісами чистий піщаний пляж. Харчування - смажена риба, вуха і морські делікатеси, традиційна кухня, а також - холодні напої, чай, кава, морозиво. Любителі активного відпочинку, крім купання, можуть пограти з м'ячем на волейбольному майданчику. Під очеретяними навісами в комфортній тіні можна розташуватися компанією на весь день. Але головне - дивовижне тепле, чисте море, цілюще повітря і ласкаве сонце!

Вечірня фотосесія на набережній міста Гола Пристань.

Прикрасами Набережній ставали одна за одною скульптурні композиції Дніпровських Русалок, Голопристанського кавуна, української жаби, козака. Справжньою казковою країною став дитячий майданчик, що знаходиться в оточенні зелених ялин, де під розлогими гілками плакучих верб притихли казкові істоти...


відїзд додому.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz