ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР В ХАРКІВ «ТРИ ЯСКРАВИХ ДНІ+Острів розваг».

роооро

ТУР В  ХАРКІВ «ТРИ ЯСКРАВИХ ДНІ+Острів розваг» - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день:Приїзд у Харків.Зустріч з екскурсоводом. Оглядова автобусна екскурсія по Харкову "7 чудес Харкова": Університетська гірка - кріпак пагорб, Вічний вогонь, Успенський і Благовіщенський собори, один з найкрасивіших у світі пам'ятників Т.Г.Шевченка, символ міста - Дзеркальний струмінь, найбільша площа в Європі - площа свободи, національний університет і будівля Держпрому, сад Шевченка.

ОБІД. (факультативно).  Вільний час.

Рекомендуємо відвідати "Park Gorkogo" в Харкові - унікальний, один з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. На його акуратною, доглянутою території близько 130 га розташовані новітні атракціони від провідних європейських, канадських виробників, фонтани і озера, скульптури і екзотичні рослини. Сучасний парк розваг в Харкові був відкритий до свята 23 серпня (Дню Визволення від фашистів) 2012 року. З тих пір він є улюбленим місцем відпочинку харків'ян, туристів, гостей міста. І це не дивно, адже парк має масу особливостей ..

Переїзд до готелю. ВЕЧЕРЯ.

2-й день: Сніданок.

09:00 збір групи в холі готелю.

Автобусна екскурсія в "Фельдман Екопарк". Фельдман Екопарк в Харкові користується великою популярністю, його по праву називають куточком живої природи. Тут можна подивитися на хижаків і травоїдних, птахів і рептилій. Зоологічна колекція парку налічує понад 2000 тварин 200 видів. Колекція приматів залишається однією з найбільших не тільки в Україні, а й Східній Європі - в неї входять 200 мавп.

Обід в кафе (факультативно).

Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідування музеї, розваги на вибір. Серед музеїв рекомендуємо звернути увагу на Історичний музей, музей природи, Художній музей, музей НЛО, Морський музей, єдиний в Україні музей сексуальних культур світу, музей фотоіллюзій, Музей комп'ютерної техніки та програмного забезпечення, Музей книги, музей - Аптеку.

3-й день: Сніданок. Виселення з готелю

Пропонуємо відвідати таких арт-центрів як "Єрмілов Центр" і галерею «АВЕК".

Ермілов Центр - центр сучасного мистецтва. Ми створюємо простір для кураторських проектів і освітніх культурних програм. Нашими пріоритетами є художній діалог з глядачем і міжнародне співробітництво.

Унікальна виставка "Літопис планети" відкрилася в харківській галереї "АВЕК"

Вхід на експозицію протягом усього часу її роботи буде безкоштовним

У харківській галереї "АВЕК" відкрилася нова унікальна виставка - "Літопис планети". Експозиція мінералів, скам'янілостей, раковин молюсків, рідкісних комах із зібрання Feldman Family Museum покликана розширити і збагатити знання відвідувачів про минуле Землі і сучасному навколишньому світі. Виставка безкоштовна і, за словами її організаторів, розрахована на широке коло відвідувачів: і школярів, і студентів, і науковців, і всіх тих, хто щиро цікавиться і цінує величну красу природи "У першу чергу ми чекаємо на виставці школярів і запрошуємо до співпраці навчальні заклади для проведення екскурсій, уроків природознавства. Спеціально для юних гостей експонати розміщені на висоті дитячого зростання, - розповів директор Міжнародного благодійного фонду" Фонд Олександра Фельдмана "Максим Горілка. - Це в першу чергу гуманітарний і еко-освітній проект. Ми хочемо привернути увагу дітей до пізнання навколишнього світу, до вивчення природничих наук, і, тим самим, сприяти вихованню свідомих вже взро лих людей, які будуть любити природу рідної країни, дбати про світовому океані, про навколишнє середовище всієї планети ".

ОБІД (факультативно)

 

Відїзд додому.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz