ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР- АХ, ОДЕССА !!! 2дн/1 ніч.

роооро

ТУР- АХ, ОДЕССА !!!   2дн/1 ніч - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзд з Житомира у 22:00 год. Приїзд в Одесу. Зустріч з екскурсоводом.

Тур в Одесу всього за дві цих чарівних години Ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площа; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутській вулиці і три пам'ятника Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі ...   

Обід.           

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Чи не щоб вас ухекать, а щоб ви ближче розгледіли і навіть поторкали: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам'ятник Дюку і пам'ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вона збігає ...  І дещо ще, і дещо інше. Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно ...

Переїзд до готелю.Поселення.ВЕЧЕРЯ.

2-й день: СНІДАНОК.Виселення. Зустріч з екскурсоводом.

Переїзд у Білгород-Дністровський.

Справжнього мандрівника завжди вабила можливість доторкнутися до старовини. Сподіваємося, що ви мандрівник справжній!

Тоді ми з задоволенням дамо вам можливість насолодитися старовиною на екскурсії в старовинну фортецю міста Білгород-Дністровський. Це одне з найдавніших міст нашої країни. Перша згадка про нього датується VI ст. до н.е, коли вихідці з Мілета, греки, заснували тут колонію Тіра.

Але, ймовірно, місто існувало ще раніше, оскільки, як стверджує Геродот, до приходу греків на цьому місці знаходилося фінікійське поселення Офіузи.

Ви ж не збираєтеся прожити найщасливіші дні свого життя тверезими? Ні? Тоді треба додати яскравості в ваше і без того не нудне перебування в Одесі.

-ОБІД.

Традиційно для наших екскурсій  процес отримання задоволення є сумісним з процесом інтелектуального збагачення.

Перекладемо це на нормальну мову: «А давайте трохи вип’ємо в приємній та розумній компанії»!

В Одесі кажуть: «Через цю п’янку навіть нема коли випити склянку вина». Але якщо вже ви надумали відвідати наші краї, де виноробством займалися споконвіку, то буде грішно не знайти часу на відвідування перлини українського виноробства – Шабо.

Цікавість номер один – старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому; стародавній хересний підвал; гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п’яти і дев’яти метрів під землею.

Враження номер два – незвичайний музей-лабіринт із загадковими стародавніми міфами.

Розвага номер три – кінозал, в якому ви побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане, швейцарського винороба.

Пізнавальна частина – величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом; сучасний Цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутелювання і збереження природних властивостей вина.

І, звичайно, довгоочікуваний хепі-енд екскурсії – знайомство з продукцією ТМ «Шабо» в кришталевому дегустаційному залі, який розташований на «мінус п’ятому» рівні під землею серед бочок.

Щоб ви були здорові сто років!

P.S.:- А можна для порівняння відвідати 2-3 заводи за 2-3 дні. Ото вже печінка порадіє …

 

Вартість туру: 2100 грн

Входить: проїд,проживання,харчування,страховка.

Додатково:вх.квитки в екскурсійні обєкти,обіди,дегустація.

Картинки по запросу одесса картинки Картинки по запросу одесса картинки Картинки по запросу одесса картинки Картинки по запросу одесса картинкиКартинки по запросу белгород фортеця +шабо картинки  Картинки по запросу белгород фортеця +шабо картинки
 Картинки по запросу шабо дегустація  картинки 
© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz