ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР-Загадковий Львів.

роооро

ТУР-Загадковий Львів - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Приїзд у Львів .Зустріч з екскурсоводом. Пішохідна екскурсія по місту. Проспект Свободи,театр опери та балету,пл.Адама Міцкевича нікого не залишить байдужими.Заглянемо у  Вірменський та Єврейський квартали.Домініканський костел,Дім легенд.. Вільний час. Для тих хто втомився та зголоднів пропонуємо найвідоміші ресторації: "Гасова лямпа"; "Криївка"; "Мазох кафе". Далі у нас продовження екскурсії.Для Вас пішохідна екскурсія "Львів-місто кави". Для Вас відкриють двері  Старовинна кавярня "Синя пташка"; Ретро-кафе "Дзига" ; "Віденська кава"; Кавярня з привидом "Золотий Дукат",Ресторан мяса і справедливості. 

Переїзд на поселення. ВЕЧЕРЯ. 2-й день: СНІДАНОК.Виселення. Зустріч з екскурсоводом. 

Сьогодні ми зможемо з Вами безкоштовно відвідати: -Копальню кави- Ви тут побачите,як добувають зерна кави під землею.Зможете купити справжню львівську каву. -Майстерню шоколаду-продемонструють,як виливають шоколадні вироби.-Майстерня карамелі- ви тут зможете скуштувати натуральну карамель ручної роботи. -Майстерня пряників "Юрашки"-медові та імбирні пряники з ручним розписом. -ОБІД у "Час поїсти" (факультативно). Далі ми відвідаємо:
Собор Святого Юра – чудовий храм побудований за проектом архітектора Бернарда Меретина. Він прикрашений скульптурою видатного художника Іоанна Пінзеля.   Під сходами є печера, а в ній - святий Онуфрій, який є символом пустельників, які колись жили тут. Личаківський некрополь - краса міста мертвих щодня приваблює туристів і городян. В місце відпочинку перетворив в 1856 році ботанік Карл Бауер. Він упорядкував територію кладовища. Під керівництвом Бауера проклали алеї та доріжки. Некрополь налічує більше 2, 5 тисяч пам'яток, що представляють велику цінність. Високий замок – найвища гору Леополіса. З оглядових майданчиків відкривається чудова панорама міста. А колись ця гора була неприступною фортецею. Пора додому.

Вартість туру 2 дн/1 ніч:1200-1300 грн  (проїзд,проживання,харчування,страховка,послуги гіда)


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz