ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

NOW ! ТУР _Одеса+Коблево+дегустація Устриць.

роооро

NOW ! ТУР _Одеса+Коблево+дегустація Устриць - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день: Приїзд в Одесу. Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія по Одесі.Переїзд до готелю.Поселення. ВЕЧЕРЯ.                                                      

 2-й день: СНІДАНОК. Виїзд у Коблево .

 -переїзд на дегустаційний майданчик "Устриці Скіфії" розташований на узбережжі Тилігульського лиману.

 -екскурсійна програма "Устриці Скіфії". Знайомство з процесом вирощування устриць, культурою їх споживання, делікатесними і поживними властивостями цього унікального продукту. Прогулянка на стрілку. Фотосесія з пернатими (чайки, качки, дикі гуси ...)

Екскурсія на дегустаційний майданчик принципово відрізняється можливістю скуштувати найсвіжіших устриць на березі, під відкритим небом, (кількість устриць визначаєте самостійно за додаткову ціну), випити келих холодного білого вина і отримати найголовніше - емоції, які забезпечені на косі.

-ОБІД (плов з мідіями).

Відпочинок на лимані. В лимані можна купатися, вода кришталево чиста і розчищений пляж. У 50 метрах від локації є кайт-спот, де можна орендувати віндсерф, кайт або катамаран в индивидульно порядку.

 Додатково сплачується:: устриці (30грн. / Штука), Плов з мідіями - 180 грн.

Переїзд до готелю. ВЕЧЕРЯ.

 3-й день: СНІДАНОК.Виселення. Переїзд у Вилкове.Запрошуємо Вас на унікальну екскурсію в українську Венецію - містечко Вилкове. Він розташований в гирлі Дунаю, на кордоні з Румунією. Заснований місто старообрядцями, спадкоємці яких до сих пір живуть за своїми законами. Ви побуваєте в абсолютно містичному місці, де природа і людина зовсім поруч і один одному не заважають.Під час екскурсії для вас влаштують пішохідну прогулянку по самому Вилкове, потім Вас чекає незабутня тригодинна прогулянка на катері по гирлу Дунаю, повз островів і островочків, під покровом пишної зелені, з висадкою на символічному Нульовому кілометрі (місці, де Дунай впадає в Чорне море) , відпочинок на зеленій стоянці, де для Вас буде влаштований пікнік зі справжньою рибальською юшкою, місцевим вином "Новак", чаєм з дров'яного самовара та іншими несподіванками. Ви пробудете на цій екскурсії цілий день, проте ні втома, ні легке сп'яніння від вина не зіпсують ті прекрасні відчуття, які ви відчуєте під час поїздки!

Вартість вхідних квитків:
- комплексні туристичні послуги у Вилково (прогулянка на обладнаному прогулянковому катері по Вилково, дельті Дунаю, відвідування “0“ км, обід):загальний - 435 грн./особа, діти до 12 років - 410 грн/особа                                                                                                                                                                                                                        -Послуги екскурсовода в Одесі - 2000 грн/групи

Вартість туру:2500 грн


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz