ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Тур до Львова+Жовква+Крехів.

роооро

Тур до Львова+Жовква+Крехів - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день: Приїзд до Львова.Зустріч з екскурсоводом. Піднятися на найвищу точку м.Львова - гору Високий замок, і подивитися місто з висоти пташиного польоту; Помилуватися красивим бароковим храмом України і головною святинею греко-католиків Собором Святого Юрія; Побачити найвищий у Львові неоготичний костел Св. Єлизавети; Відвідати красиве на всю Східну Європу Личаківський цвинтар;будинок вчених; Італійський дворик з його залами Оглянути безліч інших унікальних об'єктів з вікна автобуса. Переїзд на козину ферму-дегустацію сиру.

Під час екскурсії фермою, прогуляємося стежками які кози та інші місцеві тварини протоптують кожен день, оглянемо місця їх проживання, побачимо предмети догляду за ними. Діти можуть гратися з тваринками, наприклад, покататися на віслюку.

Далі на нас чекає відвідування цеху, де виробляють козині сири за традиціями французьких сироварів. Дізнаємося, як виготовляються різні сорти сирів, скільки часу це триває, від чого залежить смак сиру.

Chevrette2Екскурсія закінчується дегустацією на якій ви зможете скуштувати близько п’ятнадцяти видів сиру і не тільки. Свіжі та добре витримані сири, наприклад, творог, кроттен, бюш, томет, фета, рікота, сігалон, дмитров’єн, том, сир десертний. Вино і козине, якими приємно запивати сир. Згущене козяче молоко, козине м’ясо рієт тощо.

Під час дегустації ви зрозумієте, що козяче молоко і те що з нього роблять – це не тільки корисно, але й дуже смачно. Після такого частування про обід уже не думаєш, ця дегустація чудово його замінює.

Переїзд до готелю.Поселення.Вечеря.   2-й день: СНІДАНОК.Виселення. Зустріч з екскурсоводом.Екскурсія по Королівській Жовкві.Резиденція польського короля Яна III Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» епохи Ренесансу. Про Жовкві можна дуже довго розповідати, але краще хоча б один раз побачити її на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі і костел Св. Лаврентія XVII ст. - видатні пам'ятники Жолківщіни, що стоять вашої уваги. На особливу увагу заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеликий історичний центр міста вміщує в себе півсотні пам'яток місцевого, всеукраїнського та навіть світового рівня! Екскурсія по Крехівському монастиріДо стін цієї святині їдуть звідусіль. За зціленням, за молитвою, за душевним рівновагою. Крехівський монастир св. Миколи був побудований ще в XVII-XVIII ст. Його засновники - монахи Києво-Печерської лаври Йоіл та Сильвестр, які спочатку жили в скелі, а потім разом з іншими священнослужителями взялися за побудову церкви св. Петра і Павла, церкви Преображення і Троїцької церкви, звели дзвіницю та келії монахів. У стінах Крехівського монастиря зберігаються чудодійні ікони, які ваблять до себе людей з різних куточків України і навіть світу. Також тут можна скуштувати цілющої води з джерела.  Переїзд у львів. ОБІД у час поїсти.Далі у нас тур-Пивний Львів.

Під час пивного туру ви довідаєтесь: які заклади у Львові називають “кнайпами”, хто такі львівські “батяри” і як вони називали пиво, що собою являє такий вид пива як “ґжанець”, чим відрізняється “лагер” від “елю”, що таке крафтове пиво та багато іншого.

Під час екскурсії ви познайомитесь з чотирма діючими міні броварнями (Театр пива “Правда”, Королівська пивоварня, Кумпель, Старгород) та кількома відомими пивними закладами (серед яких Монс Піус, Бартоломей, Човен).

Між відвідуваннями пивних ресторанів та дегустаціями маємо можливість пройти біля статуй бронзових чоловічків з пивом, зустріти кентавра який займається антирекламою хмільного напою, побачити привілей на пивоваріння виданий самим бургомістром, дізнатись про те, як в давнину перевіряли якість пива, потерти “пивний пуп” і загадати різноманітні пивні бажання, почути розповіді про історію та технологія виробництва пива..

Відправлення додому.

Вартість туру: 1300 грн ( проїзд,проживання,харчування)

 


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz