ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Замки Львівщини + Львів.

роооро

Замки Львівщини + Львів - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзд 1.05; 09.05; 16.05; 23.05;06.06; 12.06 Програма туру: Виїзд у 06:00 год.

Призд у Підгірці.В  селі Підгірці розташований, напевно, найкрасивіший замок Львівщини-Підгорецький замок.Він більше схожий на палац з оборонними елементами. Тут також знімали окремі сцени фільму про д'Артаньяна і тут теж живе привид жінки. Легенда про приведення білої дами, яка стогне і показується сторожам і навіть відвідувачам, дійшла до американського проекту «Мисливці за привидами» і вони приїжджали сюди знімати свою програму. Їх обладнання нібито зафіксувало аномальні звуки і зображення. За легендою, привид належить молодій дружині графа Жевуського, який через ревнощі замурував її живою в стінах замку. З тих пір її дух в білому одязі бродить кімнатами і просить знайти її останки і поховати по-християнськи. Один з найдавніших, що зберігся ще з княжих часів Олеськийзамок стоїть і в наші дні. Твердиня гордо височить на пагорбі і її видно вже з траси Київ-Чоп. Перша згадка про замок датується 1327 роком. Побудував його один із синів галицько-волинського князя Юрія II Львовича.   ОБІД у ресторані на території Замку. від 100 грн  

Далі переїзд у Золочів.Золочівський замок - це колишня королівська резиденція і чудовий зразок ренесансної архітектури. Він входить в відомий туристичний маршрут «Золота підкова»; Золочівський замок побудував в XVII столітті батько того ж Яна III Собеського, майбутнього короля Речі Посполитої, як оборонну фортецю, тому він укріплений потужними валами, равеліном і бастіонами. Попереду - рів, через який перекинутий міст, і в'їзні ворота. Вишуканого шарму додав замку сам король, побудувавши для своєї дружини Китайський палац. 

Переїзд до Львова до готелю. РОзміщення.ВЕЧЕРЯ. Вільний час,дискотека.

2-й день: СНІДАНОК.Виселення.Зустріч з екскурсоводом.

Насолоджуйтеся архітектурними скарбами, які увійшли до спадщини ЮНЕСКО.

Ви побачите серце міста Площу Ринок, поринете у життя Вірменського та Єврейського кварталів.

Віковічну міць Львова продемонструють стародавні фортифікаційні споруди: Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних мурів.

Духовну стійкість відкриють найцінніші витвори древніх майстрів –львівські храми: Вірменський кафедральний собор, Каплиця Трьох Святителів, храм Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, величний Домініканський собор та Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла (колишній костел монахів єзуїтів). ОБІД у час поїсти.

Дозвольте Львову здивувати вас!

На вас чекають таємниці найстарішої аптеки міста, секрети винахідника гасової лямпи Яна Зега, чарівний будинок «Пір року». Для вас відкриють свої двері безліч тематичних кнайп та кав’ярень.

Двогодинна подорож у часі завершиться біля Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької.

Вартість вхідних квитків:

- Золочівський замок: загальний - 90 грн., Студенти - 60 грн., Учні - 15 грн.

- Підгорецький замок-: загальний - 50 грн., Студенти - 30 грн., Учні - 15 грн .;

- Олеський замок: загальний - 60 грн., Студенти - 30 грн., Учні - 15 грн.

-Вартість туру:1200-1300 грн (проїзд,проживання,харчування)


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz