ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Випускний у Полтаві.

роооро

Миргород - Полтава - Опішня - Диканька


1-й день:
Приїзд в Гоголеве на малу батьківщину великого українського письменника Миколи Васильовича Гоголя. Ви відвідаєте будинок-музей, де жила його сім'я, де виріс відомий письменник. Прогулянка по красивому парку, який був посаджений самим Гоголем. 
Переїзд в Диканьку. Знайомство з пам'ятками Диканьки: усипальниця князів Кочубеїв Миколаївська церква зі скляним куполом і таємничим підземеллям, старовинна Троїцька церква, де відбувалися події Гоголівського «Вія», млин-вітряк, восьмисотлітні дуби все дихає містикою в місці, де розвивалися події «Вечорів на хуторі біля Диканьки

Увечері Вас чекає вечеря з фольклорною програмою! Ви оціните справжню полтавську кухню! Як називається програма? Правильно. Саме галушки і будемо пробувати! А смачного Вам побажають сам Гоголь і його герої: Солоха, Вакула і навіть симпатичний чорт!  
Переїзд в Полтаву.
Розмішення в готелі.
ВЕЧЕРЯ.
  

2-й день:
СНІДАНОК.
Зустріч з екскурсоводом
.
Екскурсія по Полтаві, під час якої Ви побачите Круглу площу з монументом Слави, будинок губернського земства, де зараз знаходиться національний краєзнавчий музей, відвідайте соборну площу, Успенський Кафедральний Собор. На площі відкрито унікальний пам'ятник знаменитій «Полтавській галушці».    Спаську церкву,пам’ятники Петра Павла.

Підготовка до святкування

Випускний вечір.
Гучна музика, веселі розваги та конкурси ведучого, смачна  кухня . 

3-й день:
СНІДАНОК.
Переїзд в Опішню.

В кінці екскурсійного дня Вас чекає столиця українського гончарства в с. Опішня. Ви не тільки зможете познайомитися з музеєм кераміки, історією та особливостями майстерності українських гончарів, а й самостійно зліпити горщики й сувеніри на справжніх гончарних колах.  

Відїзд додому
 ...

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz