ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР-КВІТУЧЕ ЗАКАРПАТТЯ !.

роооро

Оранжерея  банановых  пальм - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру:

У турі "10 родзинок Закарпаття" ви побачите: палац Шенборна; Сент-Міклош; Мукачівський замок Паланок; в Берегово купання в басейні і дегустація вина «Чизай»; Ужгородський замок; Долина Нарцисів, водоспад Шипот, озеро Синевир.                                                                                                                        

 1-й день: Приїзд у  санаторій «Квітка Полонини» один з кращих в Закарпаття.    Оглядова по санаторію-фотографуємося на згадку,та дегустація води з бювету, доглянута територія в 15 гектарів, гордістю якої є дендропарк з цінними породами екзотичних дерев (налічується більше 150 видів), клумбами з 30 сортами тюльпанів, альпійськими гірками, штучними озерами з лебедями, і іншими творами ландшафтного дизайну;три види лікувальних мінеральних вод: «Поляна квасова», «Лужанська 4» і «Лужанська 7», що добуваються безпосередньо з джерела на території санаторію. 

Далі переїзд у Санаторій Карпати.Зустріч з екскурсоводом. Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні), дегустація вин з-д «ЧИЗАЙ».

Переїзд до готелю. ВЕЧЕРЯ пізня.

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Кіреші (огляд долини нарцисів) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіткатання на підйомнику.

Повернення додому.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz