ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

КВІТУЧЕ ЗАКАРПАТТЯ !.


КВІТУЧЕ  ЗАКАРПАТТЯ ! - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

 

Виїзди:17.04; 24.04;  Після цвітіння сакури-кожен четвер.

ПРОГРАМА ТУРУ:

1-й день: Ранковий приїзд в Закарпатті. Чинадієво. Саме тут розташовані 2 замку, які ми обов'язково відвідаємо. палац Шенборна з парком і озером молодості. А також замок Любові «Сент-Міклош».

> Мукачево. Екскурсія по місту і замком Паланок. ОБІД. (Факультативно).

 Після обіду ми вирушаємо в красивий дендропарк.-Деренівська Купіль. Територія поєднує справжній ботанічний сад, парк скульптур, готелі, ресторани, SPA-простору, хутір з лазнями, тенісні корти, міні-гольф.

 Комплекс неймовірно красивий. Березень зачаровує шафраном, Квітень- магноліями, ірисами, лилейниками і алеєю сакур (11 видів). У травні і червні Деренівка огортається в фарби рододендронів, гортензій, деревовидних півоній. Щорічно цвіте розарій з тисячею троянд 150 видів. В цілому сади Деренівська Купелі зібрали 5000 сортів і видів рослин з усього світу. Тут же Ви зможете покупатися термальному  басейні. А також попити цілющої води. Переїзд в готель.Поселення ВЕЧЕРЯ.

 2-й день: Прокидаємося.СНІДАНОК..Зутріч з екскурсоводом. Еекскурсія в Ужгород. «Цвітіння сакури в Ужгороді + релакс в Лумшорах».

Ужгород. Екскурсія Ужгородським замком та квітучим містом сакур Вільний час на обід (самостійно). Переїзд в Лумшори. Релакс - «варіння» в чанах з поєднанні з купанням в гірській річці. Якщо буде час, заїзд на Дегустацію вин! Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

3-й день: СНІДАНОК..Звільнення номерів.Зустріч з екскурсоводом.

Наш маршрут: Виноградів - Синевир - Шипіт. Подорож на сьогодні - це неймовірна природа Карпат, яка додає нові сили, відчуття незалежності і відновлення душевної рівноваги. Буйволяча ферма під Виноградовом. Дегустація Закарпатських сирів і знайомимося з буйволами.

По дорозі до Синевирської поляни милуємося Міжгірським перевалом, саме тут відкривається неймовірна панорама для фото і відпочинку. Національний природний парк "Синевирська поляна". Відвідування одного з семи чудес України - озера Синевир. Обід в гуцульській Колибі (факультативно). 100 грн Переїзд в Пилипець. Прогулянка до водоспаду Шипіт і підйом на канатно-крісельній дорозі

Відправлення додому у 17-18:00 год.

Вартість туру:2200 грн (проїзд,проживання,харчування,страховка)


 


© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz