ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Карпатський трамвайчик +Яремча+Буковель+Ворохта+Центр Європи

1-й день: Виїзд із м.Житомира у 05:30 год. Приїзд у м.Вигода.«Карпатський трамвай» - унікальна родзинка Карпатського краю, що проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеній вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Ви побуваєте біля джерела мінеральної води «Мізунська», відвідаєте Мізунський водоспад, і дальше на трамваї в гори. Приїзд у Яремчу на ночліг.ВЕЧЕРЯ.

2-й день: Сніданок. Виїзд на екскурсію  до Центру Європи.з відвідуванням і оглядом водоспаду "Труфянец", мінеральні джерело "Буркут", географічного центру Європи, музея-колиби гуцулського побуту Ворохта: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцулському одязі і на конях. Ворохта - це краса диких гір, що зачаровує уяву, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев'яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року - відому, "класичну" гуцулську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями віщо в 19 столітті.
На Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику. Повернення у готель. ВЕЧЕРЯ.

3-й день: Сніданок.Зустріч із екскурсоводом. У Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Лозина, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам'ятниками архітектури (XVII ст.). А також:
Водоспад "Пробій" з двенадцатиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцулський сувенірний ринок;
Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша - за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (за наявності гарної погоди);
Огляд найвищого 28-метрового кам'яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам'ятником дорожньої архітектури.
Церква св. Іоанна

© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz