ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

КОЗЕЛЕЦЬ- ЧЕРНІГІВ + БАТУРИН

1-й день: Виїзд із м.Житомира у 05:30 год. Приїзд у Козелець.Екскурсія в собор Різдва Богородиці. Одне  зі знаменитих споруд Чернігівського краю. Собор з дзвіницею був побудований на засоби матері Олексія і Кирилла Разумовських. У цьому соборі дивом зберігся унікальний дерев'яний іконостас, виконаний за проектом прославленого Петербурзького придворного архітектора В.Растреллі. Відвідування дзвіниці собору.  Переїзд у Чернігів.  Зустріч із екскурсоводом.

Початок екскурсії по Чернігову: Древній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглебский собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, Пятницкая церква.  Продовження екскурсії по Чернігову: Чорна Могила, Болдина гора, Курган Гульбище, Троїцький собор. Відвідування найунікальніших Антониевых печер.

Розміщення у готелі на ночліг. Вечеря.

2-й день:  Сніданок. Зустріч із екскурсоводом у Батурині

Батурін був заснований в 1575 р. як столиця автономної Лівобережної України і гетьманська резиденція. Під час цієї екскурсії Ви дізнаєтеся про розквіт Батуріна, як козацької столиці за гетьмана Мазепи, про його спробу створити незалежну державу - Україна. Батурін - відроджена нині столиця трьох українських гетьманів. З 1994 року тут знаходиться Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця". Батурін, як Фенікс руйнувався і піднімався знову. Кирило Разумовський був одним з найбагатших людей в Росії і найбільшим землевласником в Україні.

Вхідні квитки у Чернігові у всі музеї з гідом: 25 грн  

у Батурині:                                           

 

© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz