ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Замок "Радомисль"+"Монастирське село" + Історичний центр древлян.

роооро

Замок "Радомисль"+"Монастирське село" + Історичний центр древлян - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

"Замок Радомысль" - один з найбільш масштабних культурних проектів
у Україні за останні 20 років; один з найцікавіших об'єктів "Виа Регия -
культурного шляху Ради Європи".У замку можна побачити єдину у світі колекцію домашньої ікони, яка налічує більш ніж 5000 експонатів.

У історико-культурному комплексі "Замок Радомысль" повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер'єри XVIІ - ХІХ віків. Замок знаходиться між двох водоспадів в парку із скульптурами ХVІІ - ХVІІІ вв. Парк складається з декількох островів сполучених містками. Відвідування папірні, де виготовляють папір по старовинних рецептах Києво-печерської Лаври. Увесь процес ви зможете побачити своїми очима.                                         

Далі ми відправляємося у с.Кипяче. Урочище та купальня цілющої води Кип'яче (Кипячее, Кіп'яче, Kipiache, Kipjacze) є основною ознакою селища Чоповичі та місцем православного паломництва УПЦ Московського патріархату. Розташоване урочище на правому березі річки Ірша серед гарних поліських лісів.

Незалежно від легенди, тепла вода сьогодні справді б'є з джерела та заповнює собою весь став, маючи однакову температуру протягом усього року. Купання в цілющій воді Чоповицького озера є дуже корисним, а для православних християн – також і богоугодним ділом!

Переїзд до Коростеня. Об'єкт "Скеля" ("Скеля") вражає будь-якого відвідувача приміщення, що побувало усередині :  підземний тунель завдовжки 156 метрів, в якому розміщені більше 30 кімнат, пролягає на 40 метрів під землею (це два метри бетону, 18 метрів моноліту граніту і 20 метрів грунту) здатний витримати будь-який атомний вибух . Із слів директора комплексу, напевно відомо, що цей об'єкт має як мінімум  три рівень-поверхи. Проте доступний для відвідувачів і вивчений фахівцями зараз лише другий. Керівник будівництва  цього військового комплексу, відомий  генерал Дмитро Карбышев, утілив в життя прекрасну ідею.

Вхідні квитки:
м.Радомишль - дорослі 40 грн; діти, пенсіонери 20 грн
Об'єкт  "Скеля"

вАРТІСТЬ екскурсії: 250 грн


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz