ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

на хуторі біля Диканьки !.

Отличный отдых и купание в открытом Азовском море возможен, если Вы приедете в Стрелковое на базу отдыха " Юбилейная-Комфортная".  Б/О находится на берегу моря.

Пологий вход в море. Море не мелкое -хорошо как для взрослых ,так и для детей.

Наша база отдыха находится на песчаной косе «Арабатская стрелка».
Здесь везде есть грязевые лечебные источники, артезианские воды, бьющие из-под земли.
Поселение мы предлагаем в 2-х этажном корпусе , отдельные коттеджи с парковкой прямо у домика.

Размещение: комфортные номера, укомплектованные необходимой мебелью, кондиционерами, холодильником, телевизором.
В номерах есть санузел, комнаты укомплектованы необходимой мебелью, кондиционером, холодильником, телевизором, бойлером.
Рядом есть магазины и кафе, рынок , где можно купить все необходимое, автобусная остановка для поездок на горячий источник и в Геническ.

Услуги и инфраструктура: стоянка для автотранспорта.Есть кухня для самостоятельного приготовления пищи.

Недалеко от базы находится горячий радоновый источник, Соленое озеро Сиваш, где вы сможете принять рапные ванны и грязевые аппликации. (Организованный подвоз- 30 грн)

Регулярное посещение этих редчайших мест полезно при лечении нервной системы, опорно-двигательного аппарата, заболеваний кожи и других заболеваний.

Номера с удобствами: Стоимость за 8 дней/7 ночей:3800 грн 

Номера эконом:           Стоимость за 8 дней/7 ночей: 3000 грн


График заездов на  б/о " Юбилейная"  в 2020г  на 8 дней/7 ночей + 2 дня дорога:

Дата выезда с Житомира

Дата приезда

в Житомир

09.06

18.06

16.06

25.06

23.06

02.07

30.06

09.07

07.07

16.07

14.07

23.07

21.07

30.07

28.07

06.08

04.08

13.08

11.08

20.08

18.08

27.08

25.08

03.09

Выселение  с номера до 09:00 час. Выезд домой на 8 -й день у 18:00 час.

*Если  в день выезда на Б/О ваши номера не заняты другими туристами,Вы сможете оставаться в номере до 17:00 час.(за дополнительную плату -50% от стоимости проживания в сутки ,согласно прейскуранта).

Виїзд з Житомира у 22:00 год.

1-й день: Приїзд до Полтави. Зустріч з еускурсоводом. Вирушаємо на оглядову пішохідну екскурсію по основних визначних пам'яток міста. Спочатку ми прогуляємося по корпусних парку. Парк був відкритий в 1909 р в честь 200-річчя Полтавської Битви. Назва парку дав Петровський Полтавський кадетський корпус, який тут перебував. Сьогодні цей унікальний пам'ятник садово-паркового мистецтва є улюбленим місцем для прогулянок у полтавчан. Недалеко від парку знаходиться Кругла площа. Архітектурний ансамбль площі в стилі російського класицизму формувався ще в 19 столітті під керівництвом Семена Кочубея. На Круглої площі стоїть величний пам'ятник «Слави», присвячений перемозі у Полтавській битві.

Прямуємо до Соборної площі, де знаходяться найголовніші пам'ятки міста:

Свято-Успенський собор. Був першим кам'яним спорудженням в Полтаві, вважається одним з головних храмів міста.

•Краєзнавчий музей. Один з найстаріших музеїв міста, створений як музей природи та історії Полтавського краю. Музей з боку нагадує прекрасний замок з писаними інтер'єрами, фігурами міфічних істот, гербами міст. Це одне з найкрасивіших будівель Полтави внесена до Списку пам'яток архітектури національного значення.

• Пам'ятник галушці. Знаходиться на Івановій горі поряд з Білою альтанкою. Пам'ятник національному українському страви, оспіваного в творах Гоголя, був відкритий в 2006 р, і сьогодні вважається одним з головних символів міста.

• Музей-садиба І. Котляревського. Меморіальний комплекс, присвячений життю і творчості великого українського письменника був відтворений по акварельних картин не менш великого письменника, Т.Г. Шевченко. Комплекс оповитий квітами і обнесений український тином і являє собою типову українську хату 18 століття.

     На завершення оглядової прогулянки по місту пропонуємо відвідати легендарний музей Поле Полтавської битви (15 грн). Експозиції музею присвячені ключовий битві в історії Полтави царських часів. Ми побачимо унікальні експонати 18 століття: гравюри, колекція холодної та вогнепальної зброї, медалі, особисті речі Петра I. Заповідник входить до Міжнародної організації військово-історичних музеїв ЮНЕСКО. Переїзд  до готелю.Поселення.ВЕЧЕРЯ.

2-й день: СНІДАНОК.Зустріч з екскурсоводом..Продовжуючи нашу подорож, оговтується в мальовниче місце, описане в творах Миколи Гоголя, селище Диканька. Тут ми зайдемо в Свято-Миколаївський храм, старовинна біла будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. Затишний дворик при храмі прикрашений квітами, тут знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Це дуже спокійне і заспокійливо місце. За легендами мати Миколи Гоголя щодня приходила молитися в цей храм. Тур Диканька запам'ятається вам на все життя! Ми побачимо знамениті Кочубеївські дуби - три величезних дуба, яким понад 800 років, прикрашали в'їзд в садибу Кочубея. На зворотному шляху ми пройдемо через Тріумфальну арку, яка була побудована в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном. ОБІД (фаультативно).

 Захоплююча прогулянка околицями Полтави триває! Ми приїжджаємо в селище Опішне, де знаходиться Національний музей-заповідник українського гончарства. Тут ми побачимо ексклюзивні роботи полтавських майстрів, виставлені прямо під відкритим небом на території музею, унікальні експонати народних умільців у виставкових залах, спробуємо самостійно полепіть з глини, пройшовши майстер-клас.

Вартість вхідних квитків:
-
- Краєзнавчий музей (Земство) Полтава: загальний - 20 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Садиба І. П. Котляревського: загальний - 20 грн., студенти, школярі - 10 грн.;
- Музей Полтавської битви: загальний - 10 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Садиба М. В. Гоголя: загальний - 20 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Екскурсія з елементами театралізації: загальний - 30 грн.;
- Музей гончарства (Опішня): загальний - 60 грн., студенти, школярі - 30 грн.;
- Музей мистецької родини Кричевських (Опішня): загальний - 30 грн., студенти, школярі - 20 грн.

Вартість туру:1700 грн


© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz