ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Ландшафний парк Буки + дендропарк Олександрія.

роооро

Ландшафний парк Буки + дендропарк Олександрія - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

 

Програма туру: 

1-й день: Виїзд з Житомира у 07:00 год. Приїзд у Буки.Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія  по  парку. Парк в Буках створений місцевим підприємцем Іваном Сусловим і є дуже символічним місцем. Сам парк символізує велику і дружну сім'ю, в яку покровитель прийняв цілий дитячий будинок. Прекрасний храмовий комплекс - символ примирення двох церков, а дзвіниця Святого Данила є символом віри людини, що молиться. Вона прикрашена статуями історичних особистостей, пов'язаних зі становленням християнства в Стародавній Русі.

Після екскурсії переїзд у Білу Церкву в дендропарк «Олександрія». Приїзд .Зустріч з екскурсоводом.  Олександрія - це парк, який називався іменем красивою і сильної жінки. Свого часу він був одним з найкрасивіших, а зараз - один з найбільших парків Європи. Прикрашали його прекрасні палаци, альтанки, статуї з італійського мармуру, дивовижні рослини.

Додатково сплачується  вх..квитки:

-Буки    -15 грн                                                                                                                                               -Олександрія-


 


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz