ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

Квітуче Закарпаття !.


Квітуче Закарпаття ! - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзди 17.04; 24.04; 30.04

Програма туру:

1-й день: Ранковий приїзд в Закарпатті. Чинадієво. Саме тут розташовані 2 замку, які ми обов'язково відвідаємо. Відвідаємо палац Шенборна з парком і озером молодості. А також замок Любові «Сент-Міклош».

> Мукачево. Екскурсія по місту і замком Паланок. ОБІД. (Факультативно). Після обіду ми вирушаємо в красивий дендропарк.-Деренівська Купіль. Територія поєднує справжній ботанічний сад, парк скульптур, готелі, ресторани, SPA-простору, хутір з лазнями, тенісні корти, міні-гольф.

 Комплекс неймовірно красивий. Березень зачаровує шафраном, Квітень- магноліями, ірисами, лилейниками і алеєю сакур (11 видів). У травні і червні Деренівка огортається в фарби рододендронів, гортензій, деревовидних півоній. Щорічно цвіте розарій з тисячею троянд 150 видів. В цілому сади Деренівська Купелі зібрали 5000 сортів і видів рослин з усього світу. Тут же Ви зможете покупатися термальному  басейні. А також попити цілющої води. Переїзд в готель.Поселення ВЕЧЕРЯ.

 2-й день: Прокидаємося.СНІДАНОК..Зутріч з екскурсоводом. Еекскурсія в Ужгород. Вам подарує Ужгород: історію, архітектуру, стиль і відчуття чудес. Обов'язково відвідаємо: Ужгородські Кав'ярні, кондитерські, Паби. Подивимося чому Ужгород називають столицею міні скульптур. Згадка про бравого Швейка, Василь Вірастюк, статуї Свободи, Джон Лорд і святого Миколая. Кульмінацією буде - замок Унгвар, Ужгородський торт, Бограч в хлібі, і «Цвітіння сакури в Ужгороді + релакс в Лумшорах».

Переїзд в невелике високогірне село Лумшори.

- Прогулянка вздовж гірського потоку «Турички» до малих, але дуже мальовничих водоспадів «А найсвятіше» і «Соловей».

- SPA-процедури: чергування чани з гарячою мінеральною водою і холодна гірська річка. Незабутні враження! Величезний чавунний чан ємністю приблизно 2000 літрів стоїть посередині дерев'яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. влазить всередину (4-5 чоловік), а гостинний господар підкладає в багаття дров і варить вас на повільному вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до + 45 ° C), вискакуйте! За кілька кроків - крижаний гірський потік, потрапляєте - і назад в чан.

Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

3-й день: СНІДАНОК..Звільнення номерів.Зустріч з екскурсоводом.

Наш маршрут: Виноградів - Синевир - Шипот. Подорож на сьогодні - це неймовірна природа Карпат, яка додає нові сили, відчуття незалежності і відновлення душевної рівноваги. Буйволяча ферма під Виноградовом. 

Екскурсія на буйволячу ферму + Дегустація сиру з буйволиного молока Знайомство з населенням Карпатського буйвола. Буйволяча ферма, це те місце, де Ви зустрінете 50 щасливих буйволів. Вони привітні і ласкаві тварини, зовсім не схожі на корів, вони інші. Тут готують з буйволиного молока моцарели, плавлений сир, сир, адигейський сир, згущене молоко, сметану, масло..

По дорозі до Синевирської поляни милуємося Міжгірським перевалом, саме тут відкривається неймовірна панорама для фото і відпочинку. Національний природний парк "Синевирська поляна". Відвідування одного з семи чудес України - озера Синевир. Обід в гуцульській Колибі (факультативно). 100 грн Переїзд в Пилипець. Прогулянка до водоспаду Шипот і підйом на канатно-крісельній дорозі

Відправлення додому у 17-18:00 год.

Вартість туру: 2300 грн


© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz