ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

На хуторi бiля Диканьки !.

роооро

На хуторi бiля Диканьки ! - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

 

1-й день: Приїзд до Полтави. Зустріч з еускурсоводом. Вирушаємо на оглядову пішохідну екскурсію по основних визначних пам'яток міста. Спочатку ми прогуляємося по корпусних парку. Парк був відкритий в 1909 р в честь 200-річчя Полтавської Битви. Назва парку дав Петровський Полтавський кадетський корпус, який тут перебував. Сьогодні цей унікальний пам'ятник садово-паркового мистецтва є улюбленим місцем для прогулянок у полтавчан. Недалеко від парку знаходиться Кругла площа. Архітектурний ансамбль площі в стилі російського класицизму формувався ще в 19 столітті під керівництвом Семена Кочубея. На Круглої площі стоїть величний пам'ятник «Слави», присвячений перемозі у Полтавській битві.

Прямуємо до Соборної площі, де знаходяться найголовніші пам'ятки міста:

Свято-Успенський собор. Був першим кам'яним спорудженням в Полтаві, вважається одним з головних храмів міста.

•Краєзнавчий музей. Один з найстаріших музеїв міста, створений як музей природи та історії Полтавського краю. Музей з боку нагадує прекрасний замок з писаними інтер'єрами, фігурами міфічних істот, гербами міст. Це одне з найкрасивіших будівель Полтави внесена до Списку пам'яток архітектури національного значення.

• Пам'ятник галушці. Знаходиться на Івановій горі поряд з Білою альтанкою. Пам'ятник національному українському страви, оспіваного в творах Гоголя, був відкритий в 2006 р, і сьогодні вважається одним з головних символів міста.

• Музей-садиба І. Котляревського. Меморіальний комплекс, присвячений життю і творчості великого українського письменника був відтворений по акварельних картин не менш великого письменника, Т.Г. Шевченко. Комплекс оповитий квітами і обнесений український тином і являє собою типову українську хату 18 століття.

     На завершення оглядової прогулянки по місту пропонуємо відвідати легендарний музей Поле Полтавської битви (15 грн). Експозиції музею присвячені ключовий битві в історії Полтави царських часів. Ми побачимо унікальні експонати 18 століття: гравюри, колекція холодної та вогнепальної зброї, медалі, особисті речі Петра I. Заповідник входить до Міжнародної організації військово-історичних музеїв ЮНЕСКО. Переїзд  до готелю.Поселення.ВЕЧЕРЯ.

2-й день: СНІДАНОК.Зустріч з екскурсоводом..Продовжуючи нашу подорож, оговтується в мальовниче місце, описане в творах Миколи Гоголя, селище Диканька. Тут ми зайдемо в Свято-Миколаївський храм, старовинна біла будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. Затишний дворик при храмі прикрашений квітами, тут знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Це дуже спокійне і заспокійливо місце. За легендами мати Миколи Гоголя щодня приходила молитися в цей храм. Тур Диканька з Харкова запам'ятається вам на все життя! Ми побачимо знамениті Кочубеївські дуби - три величезних дуба, яким понад 800 років, прикрашали в'їзд в садибу Кочубея. На зворотному шляху ми пройдемо через Тріумфальну арку, яка була побудована в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном. ОБІД (фаультативно).

 Захоплююча прогулянка околицями Полтави триває! Ми приїжджаємо в селище Опішне, де знаходиться Національний музей-заповідник українського гончарства. Тут ми побачимо ексклюзивні роботи полтавських майстрів, виставлені прямо під відкритим небом на території музею, унікальні експонати народних умільців у виставкових залах, спробуємо самостійно полепіть з глини, пройшовши майстер-клас.

Вартість вхідних квитків:
-
- Краєзнавчий музей (Земство) Полтава: загальний - 20 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Садиба І. П. Котляревського: загальний - 20 грн., студенти, школярі - 10 грн.;
- Музей Полтавської битви: загальний - 10 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Садиба М. В. Гоголя: загальний - 20 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн.;
- Екскурсія з елементами театралізації: загальний - 30 грн.;
- Музей гончарства (Опішня): загальний - 60 грн., студенти, школярі - 30 грн.;
- Музей мистецької родини Кричевських (Опішня): загальний - 30 грн., студенти, школярі - 20 грн.

Вартість туру:1400 грн (проїзд,проживання,харчування,страхівка)


 


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz