ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобуса

Запрошуємо
на екскурсії:

Зоопарк XII місяців.


Тварини з усіх регіонів Землі

Екзотичні кішки і північні ведмеді-На «Острові котів» ви познайомитеся з білим левом і бенгальським тигром, каракалами, пумамі, рисями, а поруч з ними будуть мешкати гієни і гиенових собаки.

Кокетливі мавпочки і рідкісні мешканці південних країн

Далі ви потрапите на «Острів приматів», де всі мешканці живуть в подвійних клітинах з безліччю канатів. На цьому острові ви зможете познайомитися зі справжньою принцесою мавпочок.

Птахи і тварини, які люблять контактувати з людиною

Крім сотні видів мешканців вольєрів, вулицями містечка вільно розгулюють павичі і пелікани

Диснеївський замок посеред парку

«12 місяців» - це єдиний зоопарк в стилі Дісней. Тут ви зможете повечеряти в величезному замку, копії палацу Нойшванштайн: саме його ви бачили на заставці мультиків студії Уолта Діснея

Бассейний комплекс в «12 місяців»

На території парку щасливих тварин відкрився справжній Бассейний комплекс розміром більше 1000 квадратних метрів. Тепер можна не тільки знайомитися з екзотичним світом фауни, а й зіграти у басейну. Бассейний комплекс, як і сам зоопарк, працює кожен день без вихідних. Тут є басейн для дорослих з системою джакузі і водним баром посередині, а також дитячий басейн з кумедним водоспадом в формі мухомора.

Вартість вхідного квитка в зоопарк «12 місяців» повний -190 грн,                                                              дитячий (для дітей 3-6 років або зростом нижче 120 см) - 70 грн,                                                                          дітям до 3 років вхід безкоштовний (потрібен оригінал паспорта одного з батьків разом з оригіналом свідоцтва про народженні дитини або інший документ з фотографією і датою народження дитини)

© 2010-2020 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz