ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ДОБРОПАРК + Зоопарк " XII місяців".

роооро

ДОБРОПАРК +Зоопарк "12 МІСЯЦІВ"

Під Києвом з'явилася нова локація - унікальний парк «Добропарк», де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. 

Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги і наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дня.
Площа парку - це приблизно 400 футбольних полів. Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів.
Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензіева і самшитова долини, а також «Долина Любові» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.
У планах також створення цілої долини трав і долини з 15 видами дерев і кущів, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи. 

Однією з перших на території Добропарку відкривається для відвідувачів локація “Поле тюльпанів”...

vLhi_.jpg (960×640)

Переїзд у Зоопарк 12 місяців.

Тварини з усіх регіонів Землі

Екзотичні кішки і північні ведмеді-На «Острові котів» ви познайомитеся з білим левом і бенгальським тигром, каракалами, пумамі, рисями, а поруч з ними будуть мешкати гієни і гиенових собаки.

Кокетливі мавпочки і рідкісні мешканці південних країн

Далі ви потрапите на «Острів приматів», де всі мешканці живуть в подвійних клітинах з безліччю канатів. На цьому острові ви зможете познайомитися зі справжньою принцесою мавпочок.

Птахи і тварини, які люблять контактувати з людиною

Крім сотні видів мешканців вольєрів, вулицями містечка вільно розгулюють павичі і пелікани

Диснеївський замок посеред парку

«12 місяців» - це єдиний зоопарк в стилі Дісней. Тут ви зможете повечеряти в величезному замку, копії палацу Нойшванштайн: саме його ви бачили на заставці мультиків студії Уолта Діснея

Бассейний комплекс в «12 місяців»

На території парку щасливих тварин відкрився справжній Бассейний комплекс розміром більше 1000 квадратних метрів. Тепер можна не тільки знайомитися з екзотичним світом фауни, а й зіграти у басейну. Бассейний комплекс, як і сам зоопарк, працює кожен день без вихідних. Тут є басейн для дорослих з системою джакузі і водним баром посередині, а також дитячий басейн з кумедним водоспадом в формі мухомора.

Вартість туру: 350 грн

Вартість вхідного квитка в зоопарк «12 місяців» повний -190 грн,                                                              дитячий (для дітей 3-6 років або зростом нижче 120 см) - 70 грн,                                                                          дітям до 3 років вхід безкоштовний (потрібен оригінал паспорта одного з батьків разом з оригіналом свідоцтва про народженні дитини або інший документ з фотографією і датою народження дитини)

Добропарк-50/150 грн (діти/дорослі)

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz