ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ - Перлина Карпат !.

роооро

СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ - Перлина Карпат ! - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день: Приїзд у Львів. Зустріч із екскурсоводом. Автобусно-пішохідна екскурсія по Львову.

 Музей «Арсенал»-10 грн; Галерея мистецтв,музей «Аптека -5 грн;Італійський дворик-2 грн;Високий замок… Гіду- 300 грн.

Ночівля у хостелі. Вечеря.

2-й день: Сніданок. Далі екскурсія  у Сколе-Розгірче-Урич

Сколе: Гірське місто, оточене високими горами, зачаровує перлиною карпатської дерев’яної архітектури - церквою Святого Великомученика Пантелеймона (1597р.) та необароковим палацом баронів Ґрьодлів (ХІХ ст.) з парком екзотичних дерев

Розгірче: В цьому карпатському селі знаходиться скельний монастир (XIII-XIX ст.), який є унікальним двоярусним печерним комплексом. Від монастиря відкривається чудовий краєвид на навколишні хребти Сколівських Бескидів та річку Стрий.

.Урич: Державний ісорико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів: Чотири велетні, Орел, Мала скеля, Гострий камінь, Жолоб та інші. Урицькі пісковики – природній об’єкт, який має наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність.
В ІІІ тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в ІХ-ХІІІ ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.
Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст.

3-й день:  Сніданок.

 Кам"янка: Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж. Озеро Мертве (Журавлине) розташоване неподалік водоспаду, воно овіяне моторошними легендами, кажуть, що місцеві ворожбити використовують воду з цього озера для виготовлення своїх трунків.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz