ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

ВЕСНА НА ЗАКАРПАТТІ !!!

ВЕСНА НА ЗАКАРПАТТІ !!! - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

            Виїзд:      09.05-11.05  ;    16.05-18.05 

    Житомир-Ужгород-Мукачево-Хуст-Берегово-Чинадієво

Екскурсійний тур в долину нарцисів, передбачає знайомство з двома найгарнішими містами сонячного Закарпаття – Ужгородом та Мукачево, унікальною долиною нарцисів в урочищі Кіреші поблизу міста Хуста (окрім цієї долини, природні зарості нарциса вузьколистого залишилися лише в Альпах, Румунії та деяких Балканських країнах. Долина в період цвітіння нарцисів – незабутнє видовище. Цей феномен природи вартий того, аби хоч раз у житті побачити його!).

1-й день : Приїзд в Ужгород У місті розквітають сотні дерев сакури - японської вишні. Не багато пізніше цвіте магнолії - білі, рожеві і фіолетові. На міських вулицях можна також помилуватися цвітінням айви китайської і рідкісних сортів яблунь. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по історичній частині міста, з відвідуванням середньовічного «Ужгородського замку» та музею. Закарпатський музей народної архітектури та побуту - музей під відкритим небом був відкритий одним із перших в Україні. Це унікальний ансамбль української спадщини, що складається з архітектурних перлин закарпатського села та інших експонатів побуту. Самий незвичайний екскурсійним об'єктом, який ми відвідаємо, етно-ресторан «Деца у нотаря».  (екскурсія в замок).-5 грн;»Скансен»=-5 грн; Гіду-300 грн.

 Переїзд у готель.Вечеря.  Вільний час

2-й день: Сніданок.  Переїзд у Мукачево (екскурсія в замок Паланок)-5 грн. Екскурсія в долину нарцизів (15 грн) Приїзд у Берегово, купання в термальних джерелах. (30 грн)    гіду-350грн за день. ВЕЧЕРЯ.

3-й день:  Сніданок .Звільнення номерів.Переїзд у Чинадієво (замок Шенборнів (10 грн)).

від’їзд додому у 11:00 год.    
Вартість:  від 550 грн (проїзд, прооживання, харчування, страховка)


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz