ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Домбровського, 38
(р-н Сінного ринку,
з-д "Ремпобуттехніка",
1-й поверх, праворуч)
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

МАГІЯ КАРПАТ !!!.


МАГІЯ  КАРПАТ !!! - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Виїзди  кожен четвер; пятницю

Програма туру: Виїзд з Житомира у 22:00 год.

1-й день: Приїзд у  санаторій «Квітка Полонини» один з кращих в Закарпатті.                                                                     Оглядова по санаторію-фотографуємося на згадку,та дегустація води з бювету. доглянута територія в 15 гектарів, гордістю якої є дендропарк з цінними породами екзотичних дерев (налічується більше 150 видів), клумбами з 30 сортами тюльпанів, альпійськими гірками, штучними озерами з лебедями, і іншими творами ландшафтного дизайну;

три види лікувальних мінеральних вод: «Поляна квасова», «Лужанська 4» і «Лужанська 7», що добуваються безпосередньо з джерела на території санаторію.

Далі переїзд у Санаторій Карпати.Зустріч з екскурсоводом.Санаторій Карпати. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Косино  (купання в термальному басейні) самий популярний це:

«Золотий кран здоров’я «Косино»

1  2  3  4  5  6  7

Велетенський термальний басейн з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв (пива, вина, кави та палинки – угорської фруктової горілки), та найвищим у світі  фонтаном-ілюзією з термальною водою – Золотим краном, що символізує найцінніше джерело здоров’я людини – воду.

У центрі басейну знаходяться дві зони гідромасажу, атракції «швидка ріка» та «тиха ріка», які допоможуть розслабитись, зняти біль та напругу у м’язах. По краю басейну розташовані 4 чаші-джакузі з ароматизованою термальною водою, в яких найкраще релаксувати, заплющивши очі і слухаючи шум води.

Ванна Кнайпа «17 кроків здоров’я»-Лікувальні рекомендації: накращий терапевтичний ефект досягається при перебуванні у кожній із ванн протягом 1 хв.

Лікувальні методи Кнайпа базуються на перемінній дії гарячої термальної та холодної прісної води, що активізує кровообіг, допомагає зміцнити стінки судин, стимулює захисні імунні функції організму.Також на території комплексу працює 7 саун,де перебування в саунах входить в вартість вх. квитка,кожна по 30 хв.перебування. 

Це: Евкаліптова сауна;Соляна лисяча гора;Травяна сауна; Римська сауна ; Хамам; Угорська сауна; Крижана печера.

Переїзд до готелю. ВЕЧЕРЯ пізня.

 

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – водоспад Шипіт – катання на підйомнику.

Повернення додому.

 

Вартість туру; 2200 грн 

  


© 2010-2021 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz