ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Карпатський трамвайчик +Яремча+Буковель+Ворохта+Центр Європи.

Карпатський трамвайчик +Яремча+Буковель+Ворохта+Центр Європи - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

1-й день :Приїзд в смт. Вигода. «Карпатський трамвай» - унікальна родзинка Карпатського краю, що проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеній вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї. Ви побуваєте біля джерела мінеральної води «Мізунська», відвідаєте Мізунський водоспад, і дальше на трамваї в гори.

Переїзд до Трускавця.

Ви вперше приїхали в місто-курорт Трускавець, тому не обмежуйте свій відпочинок тільки лікуванням в санаторіях або оздоровчих центрах. У цьому прекрасному місці ваблять до себе, кличуть прекрасні карпатські гори, квітучі долини, чарівний шум струмків. Вас запрошують на відвідування чудові куточки навколо Трускавця.Дегустація лікувальної води з бювету.

  Приїзд у Яремчу.Ночліг.Вечеря.

2-й день : Сніданок. оглядова екскурсія по Яремчі: водоспад " Пробій", Скелі « Довбуша»; сувенірний р-к  Екскурсія у Буковель. ТК " Буковель" - найвідоміший гірськолижний комплекс. У самому центрі гір, на висоті 920 метрів над рівнем моря, знаходиться туристичний комплекс Буковель.  Назва  його походить від однойменної гори заввишки 1129 метрів, яка розташована недалеко від села Паляниця   Екскурсія до Центру Європи.   


    


© 2010-2021 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz