ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

ТУР « ДЕНДРОПАРК СОФІЇВКА+НОВА СОФІЇВКА».

роооро

 

Програма туру:

Виїзд у 06:00 год

Приїзд  і Умань.Парк, створений силою любові польського магната Потоцького до красуні гречанки Софії. В уяві вже народжується казковий світ від передчуття тієї хвилини, коли доведеться своїми руками торкнутися прогрітих сонцем гігантських кам'яних брил, спробувати холодну і прозору воду з чистого джерела.  Після екскурсії у вільний час можна влаштувати прогулянку по підземній ріці Ахерон, прокататися на катамарані, на поромі, покататися верхи на коні або в кареті.

     Нижче наведені орієнтовні ціни на додаткові розваги в парку:

    ✓ катання на човні по підземній річці Ахеронт - 50грн, для дітей - 25 грн;

    ✓ катання на катамаранах - 30 грн, для дітей - 30 грн;

ü  - дендропарк "Софіївка" - вхідний квиток  діти 40 грн/дор 70 грн, екскурсійне обслуговування  діти 30 грн/дор 50 грн

    ✓ катання на човні 30 хв. - 65грн, для дітей - 65 грн;

    ✓ прогулянка на поромі - 30 грн, для дітей - 20 грн;

    ✓ катання верхи на коні (фото 5 грн) - 20 грн, для дітей - 20 грн;

    ✓ катання на диліжансі (до 6 осіб) - 120 грн, для дітей - 120 грн;

    ✓катання на кареті запряженій кіньми (до 5 осіб) - 110 грн, для дітей - 110 грн;

ü   вх.квиток в підземелля  з екскурсією 20 хв- від 20 грн/ос

Факультативно пропонуємо екскурсію "Таємничими підземеллями монастиря Василіанів(вхідні квитки за дод.плату). Василіанський монастир - найдавніша будівля Умані, колишній уніатський монастир, побудований графом Ф. Потоцьким в 1764-84 рр. Зараз тут розташовується педагогічне училище і адміністрація Державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань". За туристичним маршрутом вас поведе монах, який покаже 250-річні келії, трапезні, коридори Василіанського монастиря, розповість історії з життя ченців…

А ще приємна новина! :) В 2019 року в Умані відбулася презентація єдиного в Східній Європі фентезі-парку "Сучасна Софіївка". Оновлена ​​історична частина унікальної пам'ятки садового-паркового мистецтва. Створили унікальні композиції і арт-об'єкти, де світ української культури і казок з'єдналися зі світом стародавнього сходу, де фонтани і інсталяції потонули в зеленому природному розмаїтті.                                                                                                                                                                                                                    Відвідування оновленої частини знаменитого дендрологічного парку - "Сучасну Софіївку", оформленої в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку" (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату),.

 Відвідувачам пропонують унікальні композиції та арт-об’єкти, де світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони" тощо.

Також у нас буде можливість побачити фонтан "Перлина кохання»                                                            Відвідування  фонтану «Перлина кохання», який розташований у місті Умані на березі Осташівського ставу та на території скверу імені Т.Г. Шевченка.                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 Графік роботи фонтану:                                                                                                                                                                                                                                                  12:00-18:00 - статичний режим роботи,                                                                                                                                                                                                                18:00-18:00-21:30 – світломузичний режим роботи, з фоновою музикою,                                                                             22:00-23:00 – світломузичне шоу на водному екрані  (квітень-жовтень). 

 Під звуки музики цівки води разом зі світловими ефектами покажуть глядачам динамічний сюжет. (час може змінюватися в залежності від світлового дня). 

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz