ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

«Асканія-Нова +Бірючий острів+ Кам'яна могила».

роооро

«Асканія-Нова +Бірючий острів+ Кам'яна могила» - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

Програма туру: 3 дні

Приїзд в Генічеськ.Вас чекає подорож в Азово-Сиваський національний природний парк або екскурсія на катері по затоці Сиваш. Знаходиться він на косі Бірючий острів. Тут, якщо вірити результатам розкопок, могли проживати царські скіфи. На Бірючому живуть олені, лані, кулани, лисиці, зайці-русаки, коні Пржевальського, мустанги... Якщо погода буде гарною, ви попливете до заповідника на катері. (Увага! Якщо погодні умови не дозволятимуть плисти до острова, то екскурсія буде замінена екскурсією на катері по затоці Сиваш).
Після насиченої поїздки - повернення в готель.Поселення.ВЕЧЕРЯ.

·2-й день: СНІДАНОК.

Виїзд на екскурсію в заповідник Асканія-Нова.
Біосферний заповідник Асканія-Нова - це один з найвідоміших заповідників Європи, який знаходиться в Україні. А також єдиний шматок Європи з ковильно-типчаковим степом, який не знає впливу людини. Штучно створені ставки і озера, величезна колекція тварин і птахів з усього світу - Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки - живуть поруч з вітчизняними представниками фауни. Деяких з них можна погодувати простоз рук. У комплекс входить зоопарк і дендрологічний парк.
Навесні тут можна помилуватися квітучими тюльпанами, ірисами, астрагалами, гіацинтами і жовтцями, гвоздиками і ромашками. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру, нагадуючи море.
Після пішохідної екскурсії, у вас буде можливість відправиться на міні-сафарі вглиб заповідника на спеціальних автомобілях (факультативно 150 грн/ос.).
Обід в кафе (орієнтовно 13:00-14:00).
Продовження подорожі - виїзд на Арабатську стрілку - найдовшу косу в Європі, відому в Україні та за її межами. Вузька смуга піщаних пляжів (від 250 м до 7 км) протяжністю понад 100 км! Відвідування термального джерела.
Повернення в готель, ВЕЧЕРЯ. 

3 день
Сніданок в готелі .Виселення.
Сьогодні у вас особливий день - ви вирушите на екскурсію в дивовижне місце, яке ще називають "український Стоунхендж" - в заповідник "Кам'яна могила".
Сакральне місце, історія якого сягає далі згадки про єгипетські піраміди. В гротах Кам'яної Могили знаходяться кілька тисяч наскальних петрогліфів, створених давньою людиною. Це єдине в світі місце, в якому малюнки мають дуже широке датування (з часів пізнього палеоліту і до середньовіччя). Багато тисячоліть сюди приходили скіфи, сармати, готи, кіммерійці, хазари та інші.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz