ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Козелець-Чернігів-Батурин.

роооро

Козелець-Чернігів-Батурин - Бутік подорожей - транспортно-туристична агенція

- Приїзд у Козелець.

Екскурсія в собор Різдва Богородиці. Одне  зі знаменитих споруд Чернігівського краю. Собор з дзвіницею був побудований на засоби матері Олексія і Кирилла Разумовських. У цьому соборі дивом зберігся унікальний дерев'яний іконостас,виконаний за проектом прославленого Петербурзького придворного архітектора В.Растреллі. Відвідування дзвіниці собору.

- Прибуття в Чернігів.

Початок екскурсії по Чернігову: Древній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглебский собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, Пятницкая церква.

- Вільний час.

Продовження екскурсії по Чернігову: Чорна Могила, Болдина гора, Курган Гульбище, Троїцький собор. Відвідування найунікальніших Антониєвих печер.

Батурін був заснований в 1575 р. як столиця автономної Лівобережної України і гетьманська резиденція. Під час цієї екскурсії Ви дізнаєтеся про розквіт Батуріна, як козацької столиці за гетьмана Мазепи, про його спробу створити незалежну державу - Україна.

Батурін - відроджена нині столиця трьох українських гетьманів. З 1994 року тут знаходиться Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця".

Батурін, як Фенікс руйнувався і піднімався знову. Кирило Разумовський був одним з найбагатших людей в Росії і найбільшим землевласником в Україні.


© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz