ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Васильків - Жемчужина Фастівщини

Васильків - Жемчужина Фастівщини - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Ви побуваєте у Василькові, де помилуєтеся творінням "лаврського майстра мурованого мистецтва" Стефана Ковнира - бароковим храмом Антонія і Феодосія Печерських(середина XVIII століття), побуваєте в місцях пов'язаних з першими боями за громадянські права і свободи кожного - грудневим повстанням 1825 року.

Потім наш шлях в Ковалівку. Як би хотілося, щоб таким було  кожне українське село! Стерильна чистота, новенький храм, лебедині ставки, ковані мости, ресторан, піцерія, салон краси. Проте Коваливка - "земля мрії".

Далі їдемо у с.Томашівка. В 1795 році Томашівку було подаровано Григорію Долгорукому, який через 15 років продав село Яну Хоецькому. Ця родина володіла селом вже більше ніж 100 років. Маєток, який ми можемо бачити сьогодні, був побудований у 1903 р на місці старого сгорівшого. Нова резеденція Хоєцьких була побудована за проектом Валеріяна Куликовсього. Інтер'єр палацу був прикрашений картинами польских художників, мебеллю з червоного дерева. В колишньому панському вже відреставрованому маєтку знаходиться тепер Ризоположенчеський чоловічий монастир.


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz