ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Поклін до матері Цариці.

роооро

Струсів, колишній палац графа Ґолуховського в стилі ампір (18 ст.) і печерна церква з вівтарем, витесаним у камені, та з коморою, в стінах якої були викуті келії для монахів; поверх тієї церкви у 18 ст. поставили нову монастирську церкву св. МиМиколая, у 1880-их перетворену на латинський костьол св Станислава. Струсів — місце народження духівника «Обнови», Блаженного священномученика о. Миколи Конрада.

Переїзд до Заздрості. Родинне село Патріарха Йосипа  Сліпого. Збереглася садиба   батьків кардинала Й. Сліпого, на території якої відкрито (1998) Духовний центр  ( музейно-ме  мо моріальний комплекс ) імені кардинала Йосипа Сліпого.

Переїзд до Зарваниці. Для християн усього світу Зарваниця доб відома через свою чудотворну ікону і цілюще джерело, де за переказами з’являлася Матір Божа. Зараз на тому місці   спо споруджено цілий комплекс церковних споруд, що належать Українській Греко-католицькій Церкві.

Тут знаходяться: Храм Зарваницької Матері Божої. Надбрамна церква. Каплиця на цілющому джерелі-Дзвіниця  Меморіальний образ Зарваницької Матері Божої. Хресна Дорога. Монастир отців Студитів. Парафіяльна Церква.


Вартість туру: 320 грн

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz