ТА "Бутік подорожей"

Житомир
вул. Київська, 62
Перехестя Київська/Хлібна
(за аптекою "Бажаємо здоров'я")
(0412) 46-14-17,
(063) 813-27-11,
(096) 691-73-63 (viber)
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаМоре - раннє бронювання

Запрошуємо
на екскурсії:

Тур до Санкт-Петербургу.

роооро

1 день Прибуття в Санкт-Петербург. Розміщення в готелі

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ: історичний центр міста, Двірцева площа, Марсове поле, Зимовий Палац і будівля Головного штабу, стрілка Василівського острова, легендарний крейсер «Аврора», Сенатська площа. Невський проспект,

ВІДВІДУВАННЯ КАЗАНСЬКОГО СОБОРУ.

Додаткова екскурсія «Розведення мостів у нічному Петербурзі»

Вечеря. Вільний час.

2 день Сніданок.

ЕКСКУРСІЯ У м. ПУШКІН (ЦАРСЬКЕ СЕЛО) з відвідуванням парадній літньою резиденцією імператорів Росії - Катерининського палацу. Перлиною, якою є ЯНТАРНА КІМНАТА, стіни якої цілком оброблені бурштиновим панно. Можливість прогуляється по прекрасному Катерининському парку.

ВІДВІДУВАННЯ Ермітажу.Державний Ермітаж- найвідоміший музей Санкт-Петербурга, один з найвідоміших музеїв світу на рівні з Лувром, Метрополітен і Британським музеєм.

Вечеря. Вільний час.

3 день Сніданок.

ЕКСКУРСІЯ В ПЕТЕРГОФ.Великий палац - Палац, який височіє на краю 16-метрової тераси.Витончений будинок в три поверхи з галереями, з блискучими позолотою куполами простягнулося своїм фасадом майже на 300 метрів.Прекрасним п'єдесталом палацу служить Великий каскад. Інтер'єри палацу - прекрасні. Всюди блиск чудових дзеркал, витончені переливи покритою позолотою дерев'яного різьблення,майстерна розпис стін і плафонів, найтонші орнаменти набірних паркетів

Додаткова екскурсія в Кронштадт.

Вечеря.

Відїзд додому.

Вартість туру на 1 особу: 1300 грн

У Вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання + харчування по програмі, страховка, обслуговування автотранспорту (всі екскурсії автобусні);

- екскурсійне обслуговування;

- супроводжучий групи.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

ДОРОСЛІ - паспорт громадянина України (нове фото в паспорті вклеєне 25 і 45 років!) Або закордонний паспорт, який дійсний не менше ніж протягом півроку після закінчення терміну планованої поїздки.

ДІТИ - (до 14 років) які їдуть з батьками - закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини).

ДІТИ - (від 14 років) які їдуть з батьками - діючий дитячий проїзний документ.

Якщо дитина подорожує з одним із батьків - обов'язково необхідно нотаріально завірений дозвіл (ОРИГІНАЛ) від батька, який не їде з дитиною! ВЗЯТИ З СОБОЮ НА КОРДОН!

Якщо дитина подорожує з вчителем: дітям до 16 років діючий дитячий проїзний документ + нотаріально завірений дозвіл (ОРИГІНАЛ) від обох батьків на виїзд дитини за кордон, дітям з 16 років - паспорт громадянина України.

АВТОБУС прямує через Білорусію!!!

БІЛОРУСИ НЕ ПРОПУСКАЮТЬ ДІТЕЙ за свідоцтвом про народження!

© 2010-2022 Бутік подорожей. Туристична агенція.
Пасажирські автобусні перевезення Житомир Україна.
Всі права захищені.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz