ГлавнаяКарта сайтаКонтакты
Тел. для связи: (0412) 46-14-17, (096) 691-73-63
Отдых на море | Визовый центр | Однодневные туры | Отдых в Карпатах | Музеи Киева | Отдых за границей | Реквизиты
Подорожуй замість бенкетуАренда автобусаОформление виз

Закарпаття та Прикарпаття

Закарпаття та Прикарпаття - Бутик путешествий - транспортно-туристическое агентство

Житомир - Закарпаття - Прикарпаття - Житомир
2дні/1 ночі

Виїзд із м.Житомира: починаючи із 29.05;04.05; 11.05; 18.05; 25.05 і т.д. кожну пятницю у 21:00 год.

1-й день: По дорозі – огляд колишнього замку графа Шенборна – Бухгейма (тепер - санаторій „Карпати”), прекрасного парку та джерела молодості та краси.

Переїзд в Мукачево. З-к “Паланок” середньовічної фортеці 14-18 ст. побудованї на горі, висотою 68 м. - з багатою та складною історією. Свого часу замком володіли українські князі Корятовичі, угорські королі, Австрійска династія Габсбургів та князі Трансільванії... Сьогодні тут функціонує історичний музей та картинна галерея.

І на завершення – оглядова екскурсія по Мукачеву, в ході якої ми побачимо готичну каплицю Св. Мартина – покровителя міста (14 ст.), палац „Білий дім” - резиденція трансільванських князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, Ратуша з курантами, які кожні 15 хв. сповіщають про час, друкарня Грінштейна.

Переїзд в с. Яноші, де знаходиться „Дім вина”, дегустація кращих сортів Закарпатських марочних вин. Це поєднання музею виноробства і дегустаційної залу. Саме тут можна зустріти рідкісне біле сухе вино з чудовими пахощами півонії.

Переїзд в Берегово. Розміщення на ночліг. Вечеря. Вільний час.

2 день. Сніданок. Звільнення номерів. Купання у відкритому термальному басейні при температурі води 36-39 %

Переїзд в с. Іза - закарпатську столицю сувенірів: тут ви зможете придбати вироби із лози і листя кукурудзи.

Переїзд у сироварню - тут ви побачите, як виготовляють сир по Швейцарській технології, продегустуєте сир з келихом вина, по бажанню можна купити сир.

Переїзд в Хуст. Відвідання Долини Нарцисів - унікального для Європи ботанiчного об’єкту, який у травні вабить до себе туристів з цілої Украни.

Переїзд у Рахів чи Ясиня — на розміщення. Вечеря.

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія до центру Європи. Географічний центр Європи знаходиться в Українських Карпатах на Рахівщині, поблизу села Ділового, обабіч автотраси на Бичків і Тересву. Побіч дороги означає: тут — на березі Тиси, оскільки дороги й ріки в Карпатах міцно тримаються одне одного. Дикий карпатський ландшафт порушує тільки залізничний міст, перекинутий через ріку на схил 1413-метрової гори Лисина.

Ворохта- Відпочинок у Ворохті – це краса диких гір, що чарує уяву, прямовисні річки з гучними водопадами і розкинуті в горах селища. Підйомники і схили Біля бази “Авангард” – бугель 300-метровий і крісло 2-кілометровий (працює і влітку, 19 мін) підйомник - 15 грн

Буковель - відвідування канатної дороги в м. Буковель. Туристичний комплекс «Буковель» знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляніца Яремчанського міської ради на висоті 900 м-коду н.у.м. за 30 км. від р. Яремче і за 110 км. від м. Івано-Франківська. Загальна протяжність схилів на 3 горах (Буковель 1127м, Чорна Клювання 1246м, Довгий 1372м) рівна 50 км., все з снігогенеруючим устаткуванням. підйомник - 30 грн

м. Яремче - туристичний центр Івано-Франківщин, центр «зеленого» туризму України, похід до Яремчинського водопаду, відвідування сувенірного ринку

Відїзд додому

Вартість путівки: - 550 грн 2 дні/ 1 ніч


© 2010-2019 Бутик путешествий. Туристическое агентство.
Пассажирские автобусные перевозки Житомир Украина.
Все права защищены.
Каталог Бизнес Житомира - http://zhytomir.biz